Intencje 24.08.2020

Poniedziałek 24.8.2020 - święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00       Za + Wernera Kurc (od uczestników pogrzebu)
18.00     Za + Helmuta Wilczek z róży różańcowej p. Józefa Zdzuj

Wtorek 25.8.2020

7.00       Za + mamę Gertrudę Kurc, dziadków Warzecha i Kurc, Sabinę Kurc, dusze czyśćcowe.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Doroty Figiel z okazji 50 rocznicy urodzin.

Środa 26.8.2020 - Uroczystość N. M. P. Częstochowskiej

7.00       Za + Marię Dora w rocznicę urodzin, ++ z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo dla Oliwii, Kubusia, Damiana, Fabianka, Kamila i Bogusława z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny.
12.00     Msza św. ślubna: Oliwia Zdzuj - Daniel Walusz
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sebastiana z okazji kolejnej rocznicy urodzin, oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek 27.8.2020 - św. Moniki

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii
18.00     Za ++ rodziców Agnieszkę i Józefa Maciek, + męża Rudolfa, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.

Piątek 28.8.2020 - św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

7.00       Za + Irenę Szczęch (od uczestników pogrzebu)
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Beaty Kainka z okazji urodzin
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Joanny i Rafała Markut z okazji 10 rocznicy ślubu

Sobota 29.8.2020 - Męczeństwo Świętego Jana Chrzciciela

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji urodzin oraz Wiktorii rozpoczynającej naukę w szkole.
9.15       W intencji małżeństw uczestniczących w sesji małżeńskiej 1.2.3. Kana
11.30     Msza św. ślubna: Teresa Wojciechowska i Wojciech Anigacz
13.00     Msza św. ślubna Marcelina Hain i Michał Koguciuk
17.00     Za + Michała Trzaska, ++ z rodziny Pampuch.

XXII Niedziela Zwykła 30.8.2020

Uwaga! Zmiana godzin Mszy św.

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa i Agaty z okazji rocznicy ślubu oraz o szczęśliwe rozwiązanie.
9.00       Za + córkę Sabinę, męża Wernera, ++ rodziców Jadwigę, Lucjana Kurc, rodziców Huberta i Adelajdę Kupka  i ++ z pokr.
10.30     Za + męża i ojca Helmuta Wilczek, ++ z rodziny.
12.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, dary i moc Ducha Świętego i zdrowie dla Stefanii Gawlik z okazji rocznicy urodzin oraz za synów z rodzinami.
              2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalsze błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Adama Denys z w dniu I Komunii św. oraz 9 urodzin, w intencji mamy Anny w 40 rocznicę urodzin, siostry Marty w 2 rocznicę, taty Łukasza oraz całej rodziny
             Po Mszy św. Chrzest św. Tamara Jadwiga Wala, Leon Radosz