Intencje 25.04.2022

Poniedziałek 25.04.2022 święto św. Marka, Ewangelisty

7.00    Za + Mariana Kołodziejczyk w kolejną rocznicę śmierci
17.15  Różaniec wspólnoty Ducha Świętego Ogniska Pokutne: w intencji dzieci i młodzieży przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Eucharystii i Bierzmowania, ich rodziców, o błogosławieństwo Boże i godne przygotowanie się na spotkanie z Bogiem w tych sakramentach
18.00  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marka w dniu imienin.
           Po Mszy św. procesja błagalna o urodzaje do krzyża przy ul. Wygonowej

Wtorek 26.04.2022 Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

7.00    Za + Zbigniewa Szpulak (od uczestników pogrzebu)
18.00  1. Za + Waldemara Matejka w 10. rocznicę śmierci.
           2. Za + Florentynę Rzotki w 30. dzień po śmierci

Środa 27.04.2022

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Teresy i Henryka Botor z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci z rodzinami.

Czwartek 28.04.2022

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Kornelii z okazji kolejnej rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo dla żyjących z rodziny i szczęście wieczne dla zmarłych.
18.00  Za + brata Wiesława i Zbigniewa Szpulak, ++ rodziców Aleksandrę i Stanisława Szpulaka i ++ z rodziny Walczyszyn, Szpulak.

Piątek 29.04.2022 święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

7.00    Za + Jadwigę Staś (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za ++ rodziców Jana i Marię Pasoń, Pawła i Annę Koszyk, brata Franciszka, za ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
            Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 30.04.2022

8.00    Za + brata Henryka Brzesina, ++ ojców Gerharda i Kazimierza, ++ Zygmunta i Małgorzatę, ++ z pokrewieństwa.
17.00  Za ++ rodziców Krystynę i Franciszka Orel oraz za ++ z rodzin Orel, Czelnik, Kiszka i Kurc

III Niedziela Wielkanocna 01.05.2022

7.00    Za ++ brata i szwagra ks. Huberta Czernia, ++ ojców Karola i Alojzego
9.00    Procesja wielkanocna, a po niej Msza św.
            Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Edyty i Pawła Mróz z okazji rocznicy ślubu, oraz w intencji całej rodziny i dobrodziejów, o pokój na świecie.
10.30  Za + Zbigniewa Szpulak (od uczestników pogrzebu)
12.00  Przez wstawiennictwo Najświętszej Marii Panny do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Jana i Sabiny z okazji rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Franciszka i Stanisława.
            W czasie Mszy św. Chrzest: Kamil Ligęza, Mateusz Piotr Siemaszko, Stefan Kajetan Pach
16.15  Nieszpory niedzielne
17.00  Za + Henrykę Radziej (od uczestników pogrzebu)

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account