Intencje 27.04.2020

Poniedziałek 27.04.2020

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     1. Do Ducha Świętego o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych.
              2. Za + Edeltraud Sowa w 2 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa oraz o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie.

Wtorek 28.04.2020

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     1. Za + męża i ojca Ernesta, teściów Marię i Teodora, rodziców Emilię i Jana, dwóch braci Rudolfa i Jana, Krystynę i Bogdana, ciocie Weronikę i Anastazję, dusze czyścowe.
              2. Za + męża i ojca Waldemara Matejka w kolejną rocznicę śmierci.

Środa 29.04.2020 święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy, Doktora Kościoła

7.00       1. Do Bożej Opatrzności o opiekę Matki Bożej, o zdrowie dla Krystyny oraz o łaskę nieba dla Anity.
              2. Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     Za + brata Izydora, + męża Alojzego, zmarłych rodziców Staisz i Kansy, zmarłych z pokrewieństwa obu stron i dusze czyśccowe

Czwartek 30.04.2020

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo  dla Elżbiety i Alfonsa Kainka z okazji 55 rocznicy ślubu, oraz w intencji dzieci z rodzinami.
2. Do Dzieciątka Jezus, w intencji Karoliny Koryga w dniu Pierwszych Urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla Niej i całej rodziny

Piątek 01.05.2020 św. Józefa, Rzemieślnika – I Piątek Miesiąca

7.00       1. W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
              2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej dziękując za otrzymane łaski i za poprawę zdrowia, prosząc o dalszą opiekę dla córki Magdaleny w rocznicę urodzin oraz w intencji synowej Katarzyny w rocznicę urodzin.
18.00     Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
              Po Mszy św. suplikacje, nabożeństwo majowe i różaniec

Sobota 02.05.2020 – I Sobota Miesiąca
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski (Przeniesiona z 3.05)

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa tych, którzy urągają jej bezpośrednio w świętych wizerunkach.
              Po Mszy św. krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00     1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo św. Floriana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla strażaków OSP Gosławice i ich rodzin oraz za ++ strażaków.
              2. Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
              Po Mszy św. suplikacje, nabożeństwo majowe i różaniec

IV Niedziela Wielkanocna 03.05.2020

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrana łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla córki Anny z okazji rocznicy urodzin.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sabiny i Jana z okazji 1 rocznicy ślubu, oraz o zdrowie dla Franciszka
10.30     Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, o siły w walce z chorobą dla Marii.
12.00     Za ++ z rodziny Jastrzębskich, Januszewskich i Mierzwów oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
16.30     Nabożeństwo majowe i suplikacje
17.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla syna Tomasza z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.