Intencje 29.06.2020

Poniedziałek 29.06.2020 - św. Apostołów Piotra i Pawła

7.00       Za ++ męża Brunona Baron, rodziców, teściów oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinie Baron oraz za dzieci i wnuki.
18.00     Za + męża i ojca Piotra Włochowicz, rodziców Włochowicz i Zdzuj oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Wtorek 30.06.2020

7.00       Za + Helmuta Wilczek (od uczestników pogrzebu)
18.00     Za + męża Józefa w rocznicę śmierci, + synową Martinę Langosz, ++ rodzicó Staś, teściów Langosz, ++ z pokrewieństwa Staś, Langosz, dusze czyścowe.

Środa 01.7.2020

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Labisz, oraz za dzieci z rodzinami i dobrodziejów.
               2. Za + męża Henryka Datko, ++ rodziców z obu stron, + brata Pawła oraz z prośbą o zdrowie w rodzinie
18.00     Za + męża i ojca Joachima Fich, matkę Monikę, rodziców Annę i Lorenca Golek.

Czwartek 02.7.2020 – I Czwartek Miesiąca

7.00       O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00     1. Za + Annelize, ++ rodziców Gertrudę i Bernarda, ciotkę Hildegardę, dusze czyśćcowe.
               2. Za + babcię Adelę Dziamara

Piątek 03.7.2020 – I Piątek Miesiąca, Św. Tomasza Ap.

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
               Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
18.00     1. Za + Zuzannę Matejka w 1 rocznicę śmierci, + Ryszarda Matejka w kolejną rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron
               2. Za + Stanisława Koryga (od rodziny Mikoda)
               Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 04.7.2020 – I Sobota Miesiąca

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       1. O nawrócenie w rodzinie
              2. W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi przeciwko jej Dziewictwu
              Po Mszy św. nabożeństwo Eucharystyczne
15.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marka Urbas z okazji 40 rocznicy urodzin.
17.00     Za ++ rodziców Justynę i Antoniego Wilczek, dwóch braci, siostrzeńca Marka, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze czyścowe.

XIV Niedziela Zwykła 05.7.2020

7.00       Za ++ braci Jerzego i Reinholda, rodziców Marię i Teofila, ++ z rodziny, dusze czyśćcowe.
9.00       Za + mamę Kazimierę Jasek w 21 rocznicę śmierci, + ojca Józefa, ++ teściów Kazimierza i Eugenię, za dusze czyśćcowe.
11.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i  zdrowie dla Krzysztofa z okazji 60 rocznicy urodzin raz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
              2.  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gertrudy z okazji 88 rocznicy urodzin, w intencji dzieci, wnuków i prawnuków.
              Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Szymona Kurc