Intencje 30.05.2022

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji odmawiamy Litanię do NSPJ (od 1.06.) i suplikacje.

Poniedziałek 30.05.2022

7.00    Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Cygan, + Marię Siedlecką, + kuzynkę Irenę, ++ dziadków i pokrewieństwo.
18.00  Za + Jadwigę Staś (od uczestników pogrzebu).

Wtorek 31.05.2022 święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00    Za + Henryka Scholz w kolejną rocznicę śmierci, za ++ z rodziny.
18.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Andrzeja z okazji 35. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci.
           2. Za + męża i ojca Helmuta Wilczek w 2. rocznicę śmierci, + teścia i ojca Jana Wieszołek, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Środa 01.06.2022 św. Justyna, męczennika

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + ojca Henryka Sidor i ++ z rodziny o radość życia wiecznego oraz za dusze czyśćcowe.

Czwartek 02.06.2022 – I Czwartek Miesiąca

7.00    O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00  Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Miemczyk, Marię i Jana Hanusik, poległego Alojzego Staś oraz za ++ z rodziny.

Piątek 03.06.2022 – I Piątek miesiąca, św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00    W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
8.30    Miesięczne odwiedziny chorych
17.00  Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży, od 17.30 także dla dorosłych.
18.00  Za + męża, ojca Antoniego Libor w 2. rocznicę śmierci i za wszystkich ++ z rodziny Libor – Świerc.
           Po Mszy św. Litania do NSPJ i adoracja do godz. 19.30

Sobota 04.06.2022 – I Sobota Miesiąca

7.15    Różaniec wynagradzający
8.00    W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w świętych wizerunkach.
            Po Mszy św. medytacja 1. sobotnia
12.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Henryka Zyla z okazji 80. urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.
14.00  Msza św. ślubna: Katarzyna Brzezina i Robert Wróblewski
16.00  Nauka przedchrzcielna
17.00  Za + Krzysztofa Kamińskiego w 1. rocznicę śmierci.

Zesłanie Ducha Świętego 05.06.2022

Kolekta parafialna | Zbiórka do puszki na Świątynię Opatrzności Bożej

7.00    Za ++ brata i szwagra ks. Huberta Czernia, ++ ojców Karola i Alojzego.
9.00    Za zmarłego ojca Jana Uchorczak w rocznicę urodzin, zmarłych rodziców Anielę, Kazimierza Uchorczak;  Annę i Józefa Lesiak   oraz dusze czyśćcowe.
10.30  Z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Dawida Namyślik z okazji 1. rocznicy urodzin.
12.00  1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże Błogosławieństwo dla Wioletty i Michała Pawlus w 10. rocznicę ślubu a także w intencji całej rodziny.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Mika.
W czasie Mszy Chrzest św.: Lilianna Rita Morka,  Hanna Aleksandra Prochota, Lena Śniegórska, Oliver Rossman
16.15  Nieszpory niedzielne
17.00  Za + męża, ojca, dziadka Aleksandra Kuchciak w 4. rocznicę śmierci o radość życia wiecznego.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account