Intencje 01.07.2019

Poniedziałek 01.07.2019

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Labisz w intencji dzieci z rodzinami oraz za dobrodziejów.
18.00  1. Za + mamę Marię w rocznicę śmierci, + ojca Herberta Puscz, + pokrewieństwo.
            2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji Julii Imiełowskiej z okazji 1 rocznicy urodzin.

Wtorek 02.07.2019

7.00    Za + Annelizę Miezal w 1 rocznicę śmierci, ++ rodziców Bernarda i Gertrudę, dusze czyścowe.
18.00  Za + męża Józefa Langosz w rocznicę śmierci, ++ rodziców Staś, + brata Helmuta, za ++ rodziców Langosz, pokrewieństwo Staś i Langosz, dusze czyścowe.

Środa 03.07.2019 – Święto św. Tomasza Apostoła

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla prawnuczki Mai Ewy Dziedzic
w 1 rocznicę urodzin.

Czwartek 04.07.2019 – I Czwartek Miesiąca

7.00    Za + Jerzego Halupczok w 1 rocznicę śmierci
18.00  O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.

Piątek 05.07.2019 – I Piątek Miesiąca

7.00    W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00  Za + Annelizę Miezal w 1 rocznice śmierci.

Sobota 06.07.2019 – I Sobota miesiąca

7.15    Różaniec wynagradzający
8.00    Za + rodziców Teresę i Norberta Poliwoda w rocznicę śmierci.
17.00  Za + matkę Marię Sidor, ++ z rodziny Tomaszewskich, Pompeinów, Kulbickich, + Helenę Janoszek, dusze czyścowe.
           Po Mszy św. chrzest: Hanna Suszek

XIV Niedziela Zwykła 07.07.2019

7.00    W intencji Elżbiety Witeskiej – Balickiej z ok. 70 urodzin, oraz w intencji wnuczka Mateusza Szewczuka w 2 rocznicę urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Michała Kuziemskiego z okazji urodzin.
11.00  1. Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Elizy Jonczyk, rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i całej rodziny.
           2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gertrudy Zdzuj z okazji 87 urodzin, w intencji całej rodziny o Boże błogosławieństwo (ks. Grycan)
           W czasie Mszy św. chrzest: Zuzanna Maria Włochowicz, Klementyna Magdalena Mehl