Intencje 02.09.2019

Poniedziałek 2.9.2019

7.00       Za ++córkę Iwonę Leśko, rodziców Ksawerę i Adama Frydel, pokrewieństwo.
8.00       (szkolna) W intencji dzieci, rodziców, wychowawców i nauczycieli z prośbą o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.
18.00     Za + Danutę Żabską w 5 rocznicę śmierci, dusze czyśćcowe.

Wtorek 3.9.2019 – św. Grzegorza Wielkiego, Papieża

7.00       Za ++ Klarę i Pawła Kocot (od bratanka Józefa z rodziną)
18.00     1. Za + mamę Jadwigę Wieczorek w 14 rocznicę śmierci, za + ciocię Irenę Wieczorek, wujka Gerharda Wieczorek.
               2. Za + Romana Kirstein (od Tomasza i Magdy z rodziną, Mai i Gosi)

Środa 4.9.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
2. Za + męża Mariana Kołodziejczyk z okazji rocznicy urodzin.
18.00     Intencja wolna

Czwartek 5.9.2019 – I Czwartek Miesiąca

7.00       W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie dla Elżbiety.
18.00     1. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
               2. O łaskę nieba dla + Martiny Langosz (od sąsiadów)

Piątek 6.9.2019 – I Piątek Miesiąca

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Agaty i Krzysztofa Smykała z okazji 5 rocznicy ślubu.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Joanny Pomorskiej z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
                Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 7.9.2019 – I Sobota Miesiąca

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla ++ teściów Joanny i Jana Kinert, męża Gintra, rodziców Agnieszki i Alfonsa Jopczyk, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
17.00     Za ++ rodziców Gertrudę, Hildegardę i Antoniego Weber, Albinę i Józefa Jonczyk, + Joachima, pokrewieństwo.

XXIII Niedziela Zwykła 8.9.2019 – Dożynki Parafialne

7.00       Za + męża Pawła Kanię, matkę Marię, + brata z ok urodzin, poległego ojca Jana Tkocz, teściową, bratową, szwagra, szwagierkę, dusze czyścowe.
9.00       1. Za + córkę i siostrę Anne Kuchcicką w kolejną rocznicę śmierci
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Aliny i Rafała z okazji 1 rocznicy ślubu.
10.30     (Dożynki parafialne) W intencji rolników naszej parafii z podziękowaniem za tegoroczne plony, z prośbą o błogosławieństwo w pracy na roli i w rodzinach.
12.00
     O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy i Zbigniewa z okazji 70 rocznicy urodzin.
              Błogosławieństwo rocznego dziecka: Aleksander Kwiecień
              Po Mszy św. Chrzest św.: Klemens Dominik Pach