Intencje 02.12.2019

Poniedziałek 02.12.2019

06.30  Roraty dla dorosłych i młodzieży
           Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
18.00  Roraty dla dzieci
           1. Za + mamę Gertrudę Kurc, dziadków Warzecha i Kurc, Sabinę Kurc, dusze czyśćcowe oraz  o zdrowie dla męża Alojzego.
            2. Za + Lucjana Kornek w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców i rodzeństwo.

Wtorek 03.12.2019 – św. Franciszka Ksawerego, Prezb.

7.00    Za ++ ojca Zbigniewa Duplaga oraz rodziców Jana i Annę Lepich.
18.00  Roraty dla dzieci
           1. Za ++ Różę i Jana Świętek.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, żywą wiarę dla Anny Wiśnik z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

Środa 04.12.2019

7.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Oli Stachery z okazji rocznicy urodzin.
           2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Barbary z okazji urodzin.
18.00  Roraty dla dzieci
          Za + męża i ojca Joachima Fich w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, pokrewieństwo.

Czwartek 05.12.2019 – I Czwartek Miesiąca

06.30  Roraty dla dorosłych i młodzieży
           Za + Martinę Langosz (od uczestników pogrzebu)
18.00  Roraty dla dzieci
          1. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
          2. Za + ojca Josefa Firlus, + żonę Krystynę oraz w intencji dzieci z rodzinami o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

Piątek 06.12.2019 – I Piątek Miesiąca

7.00    W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00  Roraty dla dzieci
          1. Za + męża i ojca Pawła Zdzuj, ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo, + Michała Halupczok.
          2. Za ++ rodziców Marię i Jana Żmuda, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
          Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 7.12.2019 – św. Ambrożego, Bpa – I Sobota Miesiąca

7.15    Różaniec wynagradzający
8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego dla Łukasza Meja z okazji kolejnych urodzin oraz w intencji całej rodziny.
17.00  Za + Piotra Sdzuj w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
          Po Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka Franciszek Piotr Staniszewski

II Niedziela Adwentu 8.12.2019
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00    Za ++ Franciszka i Wiktorię Kansy, ++ pokrewieństwo i dusze czyścowe.
9.00    1. Za ++ rodziców Annę i Romana Rysz, pokrewieństwo Forst i Rysz.
           2. Za + Annę Tymoczko w 19 rocznicę śmierci i Darię Lepczańską w 1 rocznicę śmierci.
10.30  Za + Jana Kuchcickiego w 11 rocznicę śmierci.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Urszuli z okazji 70 rocznicy urodzin.
            Po Mszy św. Chrzest św. Gaja Anna Chodorowska, Lilianna Natalia Karbowiak
15.00  Nieszpory niedzielne