Intencje 03.02.2020

Poniedziałek 03.02.2020

7.00       Za ? męża Gerarda Bieniek w 3 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, dusze czyścowe
18.00    1. Za ?? ojców Alojzego i Karola
             2. Za ? Cecylię Grund (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 04.02.2020

7.00       Za ? tatę Zbigniewa ?? dziadków Wandę i Tadeusza Duplaga, Katarzynę i Michała Grzeszczuk oraz za ?? z pokrewieństwa.
18.00    1. O zdrowie dla Stanisławy
             2. W 12 rocznicę śmierci męża i ojca Dariusza Pomorskiego

Środa 05.02.2020 ? św. Agaty Dziewicy i Męczennicy

7.00       1. Za ? męża Ewalda Kubicek, ?? rodziców, ?? z pokrewieństwa Blacha, Kubicek, Jaskowic, Wieczorek.
              2. Intencja wolna
18.00    Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Marki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Haliny Leśko z okazji 80 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

Czwartek 06.02.2020 ? I Czwartek Miesiąca ? św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7.00       O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00    1. Za ? Apolonię Duda, Józefa i Katarzynę, ?? rodzeństwo i dusze czyścowe.
             2. Za ? Ryszarda Sztangiera (od sekcji tenisa stołowego UKS MOS Opole)

Piątek 7.02.2020 ? I Piątek Miesiąca

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00    1. W intencji żyjących i zmarłych członków Róży Różańcowej Pana Jerzego Datko i o pokój na świecie.
             2. Za ? żonę Lidię w 2 rocznicę śmierci, mamę i babcię.
             Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 8.02.2020

8.00       1. Za ? rodziców Marię i Herberta Puscz, ?? z pokrewieństwa.
              2. Za ?? Henrykę i Starnisława Procner, ?? z rodziny - Anielę i Wojciecha Guldan,  Stanisławę i Józefę Procner.
17.00    Do Miłosierdzia Bożego za ?? męża Stefana, syna Marcina, teściów Monikę i Józefa Czech, dusze czyśćcowe oraz o zdrowie w rodzinie.

V Niedziela Zwykła 9.02.2020

7.00      W intencji parafian i dobrodziejów.
9.00      Za ? męża i ojca Reinholda Kesler w 10 rocznicę śmierci, ?? rodziców, teściów i Andrzeja Kesler, braci Leona i Jerzego Lekner, bratową, Marcela Żany, dusze czyśćcowe.
10.30    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stefanii i Bernarda Gawlik z okazji 40 rocznicy ślubu.
             2. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Agaty Stańczyk z okazji 40 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie.
12.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Joanny Stachery z okazji rocznicy urodzin.
             2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Henryka Kainka z okazji 50 rocznicy urodzin.
             Po Mszy św. Chrzest św. Jan Jerzy Chojna
15.00    Nieszpory niedzielne