Intencje 04.11.2019

Poniedziałek 04.11.2019 – św. Karola Boromeusza, Biskupa

7.00    Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
18.00  1. Za ++ rodziców Martę i Jana Kotula, Annę i Józefa Boja, pokrewieństwo Kotula i Boja.
            2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).

Wtorek 05.11.2019

7.00    Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00  1. Za ++ rodziców Marię i Herberta Puscz, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Henryka Stępień, ++ z rodziny Stępień i Sporek.

Środa 06.11.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00    1. Za ++ rodziców Janinę i Jana Landwójtowicz, Joannę i Józefa Rajczyk, braci Tadeusza, Zbigniewa i Czesława, bratanka Damiana, pokrewieństwo.
2. Za + ks. Franciszka Piechota (od szwagierki Stefanii)
18.00  Do Bożego Miłosierdzia o łaskę nieba dla + syna Krzysztofa Nowak, ++ rodziców Bul i Nowak, ++ Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe

Czwartek 7.11.2019 – I Czwartek Miesiąca

7.00    Za + Barbarę Pilarczyk z okazji 3 rocznicy śmierci, ++ z rodziny, dusze czyścowe.
18.00  1. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
            2. Za ++  rodziców  Marię i Mieczysława Korniak, Krystynę i Jana Musińskich, chrześniaka Jarosława Zdrzałka oraz dusze czyścowe.

Piątek 8.11.2019 – Dzień Całodziennej Adoracji Najświetszego Sakramentu

7.00    Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
7.30    Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.45  Zakończenie Adoracji
18.00
  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Doroty z okazji 60 rocznicy urodzin, za + córkę, ++ rodziców Kurc, Kupka, ++ z pokrewieństwa.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Łukasza z okazji 8 rocznicy ślubu.

Sobota 9.11.2019 – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

8.00      Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
10.00    Msza św. w intencji rolników – (Inauguracja Uniwersytetu Ludności Wiejskiej)
17.00    Za + męża Konrada Stelmach w 5 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.

XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019 - 86 Rocznica Poświęcenia Naszego Kościoła

7.00      Za ++ rodziców Helenę i Stanisława, teściów Weronikę i Wacława oraz ++ krewnych z obu stron.
9.00      (Kiermasz parafialny) W intencji parafian i dobrodziejów, za ++ budowniczych naszego kościoła, ++ dobrodziejów, kapłanów i siostry zakonne tutaj pracujące.
10.30    Za + żonę Bożenę w 5 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Guc i Gonczarek.
12.00    (Rodzinna) W intencji męża Dariusza z okazji urodzin.
Po Mszy św. Chrzest. Vivien Aniela Czerwińska