Intencje 06.04.2020

W Nabożeństwie mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję Mszy św. (maks. 5 osób)
Wszystkich prosimy o pozostanie w domu i skorzystanie
z transmisji internetowej
Prosimy i dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Od poniedziałku do środy dodatkowa Msza św. o godz. 15.00,  po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia, Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi (w zakrystii) do godz. 17.45

Wielki Poniedziałek 06.04.2020

7.00       Za + z rodzin Kansy, Laksy, Wieszala, dusze czyścowe
15.00     W intencji rodzin Pazdanów i Ochotów, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo i opiekę we wszystkich codziennych sprawach.
18.00     Za + żonę Rozwitę Rałowiec, ojca Jana, teściów Gertrudę i Brunona Kornek, dziadków Annę i Franciszka oraz Katarzynę i Tadeusza.

Wielki Wtorek 7.04.2020

7.00       Za ++ z rodziny Nestorowicz i Leszkiewicz
15.00     Za + Grażynę Pająk
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w intencji Michaela i Agaty Ofczorz z okazji 2 rocznicy ślubu. oraz o Boże błogosławieństwo dla syna Wojciecha

Wielka Środa 8.04.2020

7.00       Za + wujka Józefa Sady i ciocię Zofię Kot.
15.00     za zmarłą śp. Grażynę Pająk, oraz w kolejną rocznicę śmierci Jana Litwina i Zbigniewa Cidyło
18.00     Za ++ rodziców Alberta i Martę Raucis, Józefa i  Marię Bieniek, brata Jerzego, synową Bernadetę, męża Gerarda, Róże i Jana Świętek oraz dusze czyścowe

Święte Triduum Paschalne
Męki, śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego

Zgodnie z dekretem Biskupa Opolskiego Liturgia Triduum Paschalnego
odbywać się będzie bez udziału wiernych.

Wielki Czwartek 9.04.2020

15.00     Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.00
     Msza Wieczerzy Pańskiej
              1. W intencji kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii, o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, za ++ kapłanów, siostry zakonne pracujące kiedyś wśród nas.
              2. Za ++ rodziców Augustynę i Wincentego Świerc, ++ braci, szwagierki i szwagrów, ++ z rodzin Świerc i Kornek.
              3. Za ++ Elfrydę Kania w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców.

Wielki Piątek 10.04.2020

8.00       Ciemna Jutrznia
15.00     Droga Krzyżowa zachęcamy do wspólnej modlitwy za pośrednictwem transmisji internetowej.
18.00     Liturgia ku czci Męki Pańskiej Bardzo Was prosimy by ten dzień był w Waszych domach dniem, w którym Krzyż Chrystusa będzie w centrum Waszego życia. W czasie Liturgii módlcie się razem z nami (kapłanami), adorując Krzyż w Waszych domach.

Wielka Sobota 11.04.2020

8.00       Ciemna Jutrznia
15.00     Koronka do Bożego Miłosierdzia
21.00     Wigilia Paschalna zakończona błogosławieństwem sakramentalnym i Te Deum
              1.
W intencji parafian i dobrodziejów, o oddalenie epidemii
              2. Do Bożej Opatrzności w intencji najbardziej potrzebujących w naszej rodzinie
              3. Za + ojca Gerarda w I rocznicę śmierci, + matkę Marię i ++ z pokrewieństwa.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020

7.00       W intencji Parafian i dobrodziejów
9.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Renaty i Edwarda Urban z okazji 40 rocznicy ślubu, oraz o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie. (intencja przeniesiona na 31.05 na godz. 10.30)
              Za + Zbigniewa Cytryckiego w kolejną rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
10.30     Za + męża i ojca Józefa Stotko, ++ z rodzin Stotko i Kornek, oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
12.00     Za ++ rodziców Witolda i Mariannę Sady.
16.30     Nieszpory niedzielne
17.00
 Z podziękowaniem za łaskę wiary z prośbą o dalsze umocnienie w wierze, nadziei i miłości dla całej rodziny.

Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

7.00       Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników oraz o błogosławieństwo, opiekę i dary Ducha Świętego dla rodziny Lewandowskich.
9.00       Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Magdaleny z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji obchodzących  w kwietniu urodziny Katarzyny i Agnieszki. i błogosławieństwo Boze dla całej rodziny.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gabrieli Bryzik z okazji 60  rocznicy urodzin.
12.00     O Boże błogosławieństwo w rodzinie, oraz za ++ z rodziny.
              Po Mszy św. chrzest św. Zuzanna Katarzyna Janic.
17.00     Z podziękowaniem za opiekę w sprawach codziennych w rodzinie Haliny Kot i syna Stanisława