Intencje 07.10.2019

Poniedziałek 7.10.2019 – NMP różańcowej

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00     1. Za duszę + Wandy Samek w 4 rocznicę śmierci, oraz dusze ++ z rodziny Ryń i Samek.
              2. Za ++ z rodziny Blicharskich w kolejne rocznice śmierci Leonii, Marii, Jana, Jerzego i Piotra

Wtorek 8.10.2019

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00     1. Przez wstawiennictwo MB Różańcowej do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego w intencji syna Mateusza z okazji 30 rocznicy urodzin.
               2. Do Boskiej Opatrzności,  za wstawiennictwem WNMP z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 35 urodzin Marcina  i 10 rocznicy ślubu.

Środa 9.10.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Za + Janinę Sobota (gregoriańska, 1).
               2. Za + Andrzeja Gotkowskiego, ++ rodziców Stefana i Katarzynę, siostrę Zofię, dusze czyścowe.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodziny Fikus.

Czwartek 10.10.2019

7.00       1. Za + rodziców Janinę i Aleksego Kryłów, + Annę i Rościsława Sachanbińskich, + panią Annę Bieniek, dusze czyścowe.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska, 2).

18.00     W intencji Iwony Hamadyk, córek Natali i Renaty z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz za ++ Tomasza Hamadyk.

Piątek 11.10.2019

7.00       Za + żonę Krystynę Firlus, ++ kuzynki Irmgardę i Margaretę.
18.00     1. Za + Jerzego Sorowka, ++ z rodzin Mróz i Sorowka, dusze czyścowe.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska, 3).
              Po Mszy św. modlitwa różańcowa i Adoracja do godz. 19.30

Sobota 12.10.2019

8.00       1. Za ++ rodziców Martę i Jerzego, + męża Joachima, ++ z rodziny.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska, 4).
17.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za szczęśliwe przeżycie 70 lat, szczególnie za łaskę zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Zbigniewa z okazji urodzin.
                2. Za ++ rodziców Rozalię i Wiktora, brata Jerzego Bul, ++ teściów Bolesława i Marię Wilczek, dwie szwagrówki i trzech szwagrów, ++ z pokrewieństwa Wilczek, Bul, Kansy, dusze czyścowe.

XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2019 – Dzień Fatimski

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska, 5).
9.00       W intencji Piotra i Elizy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 1 rocznicy ślubu.
10.30     W intencji rocznego dziecka Pauliny Krzywieckiej.
12.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Michaliny z okazji 11 rocznicy urodzin oraz z okazji urodzin Sabiny.
                Po Mszy św. chrzest św. Jakub Jan Glanowski, Malwina Patrycja Kampa

18.00     1. W intencji parafian, czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Dominiki z okazji urodzin, oraz dla Gabrieli i Rudolfa z okazji kolejnej rocznicy ślubu
               Po Mszy św. Różaniec fatimski i procesja ze świecami wokół kościoła.