Intencje 08.09.2019

Poniedziałek 9.9.2019

7.00       Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Lekner, brata Leona, bratową, brata Jerzego, teściów i Andrzeja Kesler, Alojzego Staisz, Leona i Huberta Kotula, dusze czyścowe.
18.00     1. W intencji Moniki i Damiana z okazji 5 rocznicy ślubu oraz o opiekę Anioła Stróża dla wnuka Wiktora.
               2. Za + Mariannę Kolano, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Wtorek 10.9.2019

7.00       Za + Annę Balcer (od uczestników pogrzebu)
18.00     1. Za + Annę Balcer z okazji urodzin + męża Alfreda, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
                2. Intencja wolna

Środa 11.9.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach  Jokiel i Jończyk oraz za zmarłych z tych rodzin.
              2. Za + rodziców Marię i Leopolda Laksy (od syna Józefa z rodziną)
18.00     Do Bożego Miłosierdzia o łaskę nieba dla + syna Krzysztofa Nowak, ++ rodziców Bul i Nowak, ++ Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśccowe.

Czwartek 12.9.2019

7.00       Intencja wolna
18.00     (szkolna) 1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Aleksandra Laksy z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
2. Za + ojca Dionizego Bergiel w 27 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.

Piątek 13.9.2019 – św. Jana Chryzostoma Bpa - Dzień Fatimski

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów
19.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Aleksandry Krużołek z okazji 35 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
              2. O zdrowie dla mamy.
              Po Mszy św. Różaniec fatimski i procesja ze świecami wokół kościoła

Sobota 14.9.2019 – święto podwyższenia Krzyża Świętego

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Katarzyny Kajdzik z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
17.00     Za + ojca i dziadka Ewalda Kubicek, ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Jaskowic, + rodzeństwo i pokrewieństwo.

XXIV Niedziela Zwykła 15.9.2019

7.00       Za + Martinę Langosz (od uczestników pogrzebu)
9.00       W intencji Miłosza, Justyny, Ernesta z okazji kolejnych rocznic urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz w intencji rodziców i całej rodziny.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Ewa i Piotra Długosz z okazji kolejnej rocznicy śluby
12.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Krzysztofa z okazji 45 rocznicy ślubu.
              2. Za ++ rodziców Helenę i Eugeniusza Wróblewskich z prośbą o dar życia wiecznego.
              Po Mszy św. Chrzest św.: Anna Żabska, Maja Golec, Malwina Patrycja Kampa, Stanisław Jerzy Walacik.
15.00     Nieszpory niedzielne