Intencje 10.06.2019

Poniedziałek 10.06.2019 – NMP Matki Kościoła

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna Mateusza z okazji 25 rocznicy urodzin.
18.00     1. Za + ojca Herberta Puszcz w rocznice śmierci, + mamę Marię, ++ z pokrewieństwa
                2. O zdrowie dla Jacka

Wtorek 11.06.2019 - wspomnienie św. Barnaby Apostoła

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodziny Czaja.
               2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Renaty i jej rodziny.

Środa 12.06.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       Za + Izydora Kansy (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 13.06.2019 - Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Alicji Wiśnik oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
Wieczór Fatimski
19.00     1. Za ++ Wacława, Justynę, Antoniego i Leona Wilczek, ++ rodziców Józefa Łucję, brata Manfreda Janeczko, + Waltra Klimke, Gintra Cihy, Marię i Franciszka Wieczorek
               2. O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i zdrowie dla matki i dziecka.

Piątek 14.06.2019 - Wspomnienie Bł. Michała Kozala bpa i Męczennika

18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę z okazji 30 rocznicy ślubu Beaty i Rudolfa Moi oraz za całą rodzinę.
              2. Za + Józefa Żodki, siostrę Jadwigę, rodziców z obu stron Żodki i Czaja, rodzeństwo, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
              Po Mszy św. litania do NSPJ i Adoracja do godz. 19.30

Sobota 15.06.2019

8.00       Za + Martę Matyszok z róży różańcowej pani Edyty Meja.
13.00     Chrzest święty Maja Aleksandra Przybyła
15.00     Ślub rzymski  Joanna Tyl i Łukasz Salwa
17.00     Przez wstawiennictwo NMP Wniebowziętej, do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie dla Małgorzaty Marcinkowskiej z okazji imienin oraz o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 16.06.2019

KOLEKTA NA POTRZEBY PARAFIALNE
7.00       Za + Jana Baraniak w I rocznicę śmierci, ++ rodziców Władysława i Janinę, brata Wiesława, + bpa Antoniego Baraniaka.
9.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Jolanty i Mariusza, córki Julii Miller, oraz w intencji Bożeny i Arkadiusza Tabora, synów Mateusza i Pawła.
10.30     Za ++ rodziców Antoninę i Stefana Kaczmarków, + wujostwo Reginę i Marian Drygasów.
12.00     1. Za + ojca Jana Cywka.
               2. Za + Jadwigę Smyrak
              Po Mszy św. Chrzest św.: Hanna Jagoda Dwojak