Intencje 12.08.2019

Poniedziałek 12.08.2019

7.00       Za + Annę Balcer (od uczestników pogrzebu)
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla rodziny Bieniek oraz dzieci z rodzinami.

Wtorek 13.8.2019 – Dzień Fatimski

7.00       Za + męża i ojca Huberta Kotula w 3 rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
19.00     1. Za + męża i ojca Józefa Stotko, ++ z rodziny Stotko i Kornek i o błogosławieństwo Boże w rodzinie.
               2. Za zmarłą córkę Joannę Fiałka w 10 rocznicę śmierci,  zmarłych z rodziny Fiałka i Leśkiewicz oraz za zmarłego Tomka i dusze czyśćcowe.

Środa 14.8.2019 – św. Maksymiliana Kolbe

Wotywna o św. Józefie
7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Miłosza z okazji 9 rocznicy urodzin, oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziców.

WIGILIA UROCZYSTOŚCI WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

18.00     Za + ks. Franciszka Piechota, + Zuzannę Matejka (od p. Gertrudy Zdzuj)

Czwartek 15.8.2019
WniebowzięciE Najświętszej Maryi Panny – Odpust Parafialny

7.00       1. Do Bożej Opatrzności  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla  Antoniego Kownackiego z okazji rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci i wnuków.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stefana Soll z okazji kolejnej rocznicy urodzin. O Boże błogosławieństwo w rodzinie.
9.00       Za + Gertrudę Mróz w 1 rocznicę śmierci
              Po Mszy św. błogosławieństwo rocznych dzieci: Zuzanna Pieczonka, Szymon Domagała
11.00     1. Suma odpustowa w intencji parafian
              2.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w intencji Haliny Sobańskiej z okazji 70 rocznicy urodzin.
              3. Za ++ rodziców Stefanię i Bronisława Dąbrowskich w rocznicę śmierci, za ++ teściów Tadeusza i Jerzego, dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek 16.8.2019 – św. Rocha

18.00     1. W intencji Bernarda Smyk z okazji 50 rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
               2. O spokój duszy śp. Renaty Kamińskiej
               Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 17.8.2019 – Uroczystość św. Jacka

8.00       1. W intencji chorych i starszych naszej parafii.
              2. Za + męża Reinholda. brata Leona, bratową, rodziców Kesler i Lekner, Alojzego Staisz, Leona i Huberta Kotula, dusze czyśćcowe.12.00     Ślub rzymski: Katarzyna Bryzik i Paweł Pasierbski
17.00     Za + męża Henryka o pokój wieczny oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Haliny.

XX Niedziela Zwykła 18.8.2019

7.00       Za ++ rodziców Franciszkę i Tomasza Mientus, teściów Piotra i Anastazję Bieniek, + Annę , pokrewieństwo.
9.00       W intencji Amelii i Michała z okazji 11 rocznicy ślubu
11.00     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie Sabiny i Jana Namyślik.
              Po mszy świętej chrzest: Nataniel Piotr Wanke, Grzegorz Jan Burba, Łukasz Burba, Karolina Zofia Koryga, Hanna Agnieszka Krawiecka.

Poniedziałek 19.8.2019

7.00       Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
18.00     1. Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Kainka, pokrewieństwo oraz za + Michaela i dusze czyśćcowe.
2. Za ++ dziadków Adelheid i Ambrożego Morka, ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 20.8.2019 – św. Bernarda Opata

7.00       Za + Marka Śmieja (od uczestników pogrzebu)
18.00     Za ++ rodziców Zofię i Benona Kirstein, Michalinę i Stanisława Kwaśniak, + męża Romana Kirstein, ++ z rodziny, dusze czyścowe

Środa 21.8.2019 – św. Piusa X

Wotywna o św. Józefie
7.00       Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
15.00     Ślub rzymski: Anna Giesa i Wiktor Tulej

Czwartek 22.8.2019 – NMP Królowej

7.00       Za + Annę Balcer (od uczestników pogrzebu)
18.00     Za ++ rodziców Jana i Franciszkę Preus, ++ rodziców Staś, Zuzannę Staś oraz za ++ rodzeństwo z obu stron.

Piątek 23.8.2019

18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Wojciecha i Marii Koszyk z okazji 45 rocznicy ślubu oraz Krzysztofa i Aleksandry Koszyk z okazji 16 rocznicy ślubu, oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
               2. Za ++ rodziców Łucję i Jana Mataszek, brata Arnolda, ++ z rodzin Finka, Adamiec, Baran, Romanek.
              Po Mszy św. Adoracja Najświetszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 24.8.2019 – św. Bartłomieja Apostoła

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Sebsastiana z okazji 18 rocznicy urodzin.
16.00     Chrzest św.: Dominika Stawniczy, Hanna Sara Lasocka, Szymon Piotr Jakwert
17.00     W intencji Krystyny i Krystiana Sdzuj z okazji 20 rocznicy ślubu o zdrowie w rodzinie i wszelkie potrzebne łaski.
               Po Mszy św.  błogosławieństwo rocznego dziecka: Natalia Jonczyk

XXI Niedziela Zwykła 25.8.2019

7.00       Za + Gertrudę Kansy, męża Piotra, rodzeństwo, pokrewieństwo.
9.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, siłę w zmaganiu z chorobą i Boże błogosławieństwo.
11.00     W intencji Jolanty i Andrzeja Giesa w 30 rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia, oraz o błogosławieństwo dla Marcina, Agnieszki i Magdy a także Anny i Wiktora.