Intencje 13.04.2020

Poniedziałek Wielkanocny 13.04.2020

7.00       Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników oraz o błogosławieństwo, opiekę i dary Ducha Świętego dla rodziny Lewandowskich.
9.00       Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Magdaleny z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji obchodzących  w kwietniu urodziny Katarzyny i Agnieszki. O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gabrieli Bryzik z okazji 60  rocznicy urodzin.
12.00     O Boże błogosławieństwo w rodzinie, oraz za ++ z rodziny.
              Po Mszy św. Chrzest św.: Zuzanna Katarzyna Janic
17.00     Z podziękowaniem za opiekę w sprawach codziennych w rodzinie Haliny Kot i syna Stanisława

Wtorek Wielkanocny 14.04.2020

7.00       Za + Cecylię Grund (od uczestników pogrzebu)
15.00     O potrzebne łaski dla pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Opolu oraz Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego w Opolu
18.00     Za + męża, ojca i dziadka Józefa Podstawa, ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo, dusze czyśćcowe.

Środa Wielkanocna 15.04.2020

7.00       Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców. Bożeny i Marka Polak oraz Bożeny i Ryszarda Michalskich
15.00     O uzdrowienie z ciężkiej choroby Aleksandra Sobańskiego.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Wiktorii z okazji 15 rocznicy urodzin.

Czwartek Wielkanocny 16.04.2020

7.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marii i Bernarda Leś oraz za dzieci z rodzinami.
                2. Za + matkę Anielę Czaja, ++ z pokrewieństwa
15.00     O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Janeczko, oraz za ++ z pokrewieństwa.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mamy Pelagii Staisz

Piątek Wielkanocny 17.04.2020

7.00       Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tadeusza Polak
15.00     W intencji parafian i dobrodziejów, przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa o ocalenie naszych rodzin od epidemii.
18.00     Za + Franca Stiebler

Sobota Wielkanocna 18.04.2020

8.00       Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefa Kolejewskiego.
15.00     Za ++ rodziców Marię i Jana Zmuda oraz + Antoniego Kmiecik.
17.00     Za + ojca Franciszka Orela  oraz za ++  z rodziny Orel, Czelnik i Kiszka

II Niedziela Wielkanocna 19.04.2020

7.00       Za + Annę Włodyka w 4 rocznicę śmierci i o Boże błogosławieństwo w rodzinie dzieci i wnuków.
9.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Mirosławy i Janusza w kolejną rocznicę ślubu, oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla Agaty i Piotra.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziców Edyty i Pawła Mróz oraz Wioletty i Dariusza Sroka.
12.00     1. Za + żonę i mamę Elżbietę oraz o opiekę Bożą i błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.
              2. W intencji Hani w 1 rocznicę urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
15.00     Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
Za + Izydora Kansy w 1 rocznicę śmierci.