Intencje 14.01.2019

Poniedziałek, 14 stycznia 2019

7:00       1. Do Bożej Opatrz. z podzięk. za łaski z prośbą o dalszą Opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Palacz
               2. Za +  Józefa Podstawa (od uczestników pogrzebu)

Wtorek, 15 stycznia 2019

07:00     1.W intencji Heleny Cywka z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.
              2. W intencji rodzin odwiedzanych w tym tygodniu w ramach odwiedzin kolędowych

Środa, 16 stycznia 2019

07:00     1. Za + Józefa Podstawa (od rodziny Kosycarz)
              2. Za + rodziców Antoniego i Marię Kansy, ++ z pokrewieństwa z obu stron

Czwartek, 17 stycznia 2019

07:00     W intencji Michała i Elżbiety, o łaskę nawrócenia i ślubu kościelnego, w intencji ich dzieci

Piątek, 18 stycznia 2019

07:00     W intencji Dawida z okazji 15 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.
18:00     Za + mamę Marię w 2 rocznicę śmierci, + ojca Franciszka - w kolejną rocznicę śmierci, za dusze czyścowe

Sobota, 19 stycznia 2019

08:00     Za + ojca, dziadka Ewalda Kubicek, ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Jaskowic, ++ rodzeństwo, pokrewieństwo Blacha, Kubicek, Jaskowic.
17:00     1.W intencji Elżbiety i Sławomira Duda, z okazji 35 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
              2.Za + Mikołaja Smyk w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa i o Boże błogosławieństwo dla rodziny

II Niedziela Zwykła, 20 stycznia 2019
Ofiara pokolędowa

07:00 Za + męża Pawła Kani z ok. urodzin, + matkę Marię w rocznicę śmierci, poległego ojca Jana Tkocz, ++ z rodz., dusze czyścowe.
09:00 Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, Dary i Moc Ducha Świętego z okazji 55 rocznicy urodzin Janusza Uchorczak.
10:30 1. Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, Dary i Moc Ducha Świętego dla Anastazji i Agaty z okazji urodzin oraz dla Michaliny, Justyny, Miłosza i Elizy a także w intencji całej rodziny.
          2. Za ++ rodziców Marię i Antoniego Zdzuj, Gertrudę i Józefa Lekner, braci: Gintra, Alfreda i Tadeusza, ++ z pokrewieństwa Zdzuj i Lekner, za dusze czyścowe.
12:00 1. W intencji Krzysztofa i Moniki Gibkich, o zdrowie dla dzieci Zuzanny i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.
          2. O Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla wszystkich rodzin odwiedzanych w czasie tegorocznej kolędy.
          Po Mszy św. Chrzest Święty: Franciszek Piotr Staniszewski
16:00 Koncert Kolęd na zakończenie Kolędowych Warsztatów Gospel