Intencje 15.06.2020

Poniedziałek 15.06.2020

7.00       Za + Alojzego Firlus (od uczestników pogrzebu)
17.15     Różaniec wspólnoty czcicieli Ducha Świętego, Ognisk Pokutnych: Za Polskę, abyśmy nie marnowali cierpień i przyjmowali je jako pokutę za nasze grzechy, modląc się na różańcu o potrzebne łaski.
18.00     Za + córkę Malwinkę Tylisz w pierwszą rocznicę śmierci o pokój jej duszy i ukojenie bólu rodziny.

Wtorek 16.06.2020

7.00       Za + Józefa Bieniek w 6 rocznicę śmierci i o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wszystkich z rodziny Bieniek i Mientus.
18.00     Za ++ Mieczysławę, Elżbietę, Stefana , Ryszarda i Jerzego  Jakubowskich, za + Remigiusza Święcickiego

Środa 17.06.2020 - św. Brata Alberta Chmielowskiego

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, siostry Hildegardę i Anielę.
              2. Za + męża i ojca Leona Kotula, syna Hubert, teściów, ++ z rodziny Kotula, rodziców i ++ z rodziny Niedziela, + Barbarę i Marię Kaleja, ++ z rodziny Czech i Reinholda Kesler, dusze czyśćcowe.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla o. Łukasza Kansy, oraz za ++ rodziców Łucję i Piotra Kansy

Czwartek 18.06.2020

7.00       Za + księdza Franciszka Piechota w pierwszą rocznicę śmierci.
18.00     Za + tatę Mariana Radzika w 1 rocznicę śmierci.

Piątek 19.06.2020 - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00       Za + Marka Śmieja w 1 rocznicę śmierci, za ++ z pokrewieństwa
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Kacpra Jarosza z okazji 18 rocznicy urodzin.
               2. Za + Alojzego Firlus w 30 dzień po śmierci i rocznicę urodzin, + Krystynę Firlus w 2 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ, procesja Eucharystyczna i adoracja do godz. 19.30

Sobota 20.06.2020 – Niepokalanego Serca NMP

8.00       Za ++ rodziców Marię i Herberta Puscz w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.
17.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski  z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji rodziny Fierek oraz w intencji dzieci z rodzinami.
               Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
               Po Mszy św. Chrzest św. Aleksander Libor - Stefanowski

XII Niedziela Zwykła 21.06.2020 - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, głównej patronki miasta

7.00       Za ++ Elżbietę i Franciszka Posor, ich ++ dzieci Monikę i Karola, ++ z rodziny.
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla wnuków Michaliny, Elizy, Anastazji, Miłosza, Agaty i Justyny Jonczyk, oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinach.
              2. Za + Alojzego Staisz i Reinholda Kesler
10.30     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Pawła Rosińskiego z okazji 13 urodzin
12.00     1. W intencji rocznego dziecka Jakuba Jana Glanowskiego, jego rodziców i chrzestnych o Boże błogosławieństwo oraz o zdrowie dla córek Mai i Jagody.
               2. Za + męża Leszka Kuberskiego, ++ rodziców Genowefę i Czesława Markiewicz, + babcię Zofię Kieda, ciocię Janinę Kieda, wszystkich zmarłych z rodziny Markiewicz i Kuberskich
15.00     Nabożeństwo do NSPJ