Intencje 15.07.2019

Poniedziałek 15.7.2019 – św. Bonawentury, Biskupa

7.00       Za + Marka Śmieja (od uczestników pogrzebu)
11.00     Pogrzeb – Martina Langosz

17.15     Różaniec wynagradzający: O pokój w naszych sercach i pokój dla świata
18.00     Za ++ rodziców Wincentego i Augustynę Świerc, 3 braci, dusze czyśćcowe.

Wtorek 16.7.2019 – NMP z Góry Karmel

7.00       Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Jerzego z okazji 42 rocznicy ślubu.
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla wnuków Adrianny, Marty, Wojtka i Bartosza z okazji urodzin. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ich rodziców. Za + męża Joachima.
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Gebauer oraz za + rodziców Anielę i Wiktora Cygan

Środa 17.7.2019

Wotywna do św. Józefa
7.00       1. Za + ks. Franciszka Piechota (od szwagierki Stefanii)
              2. Za ++ dziadków Lepich i Jurzyca, ++ Jana i Katarzynę Proksza oraz Andrzeja Czechowski

Czwartek 18.7.2019

7.00       Za + męża Pawła, córkę, dwóch synów, ++ rodziców i pokrewieństwo, ++ ks. Franciszka Piechota, dusze czyścowe.
18.00     1. Za ++ rodziców Marię i Jerzego Wilke, ++ z pokrewieństwa Wilke, Staś, dusze czyścowe.
               2. Wolna intencja

Piątek 19.7.2019

18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Jaskowic.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie dary Ducha Świętego Boże dla Teresy z okazji 70 rocznicy urodzin,  oraz w intencji dzieci i wnuczki, za + męża Wacława, ++ rodziców i teściów, dusze czyścowe.

Sobota 20.7.2019 – Bł. Czesława, Patrona diec. opolskiej

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Edwarda i całej rodziny Kubicek, za + ojca Ewalda i całe pokrewieństwo.
14.00     Ślub rzymski: Anna Fierek i Krzysztof Kielak
17.00     Za + Piotra Sdzuj (z ok. urodzin), za ++ z pokrewieństwa i o Boże błogosławieństwo dla żyjących.
              Błogosławieństwo rocznego dziecka: Amelia Jagiela

XVI Niedziela Zwykła 21.7.2019

KOLEKTA GOSPODARCZA / POŚWIĘCENIE POJAZDÓW (OFIARA NA MISJONARZY NASZEJ DIECEZJI)

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów.
9.00       Za ++ rodziców Annę i Alfreda Galgon, + Sabinę Kurc oraz ++ z pokrewieństwa.
11.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Leona Bryzik z okazji 60 urodzin.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zofii Kalinowskiej z okazji 90 rocznicy urodzin

Poniedziałek 22.7.2019 – św. Marii Magdaleny

7.00       Za + Katarzynę Gotkowską, + męża Stefana, córkę Zofię i syna Andrzeja
18.00     1. Za + męża Henryka, rodziców Józefa i Katarzynę, brata Jana.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w 3 rocznicę ślubu Inez i Błażeja Jarząb, oraz o zdrowie i błogosławieństwo dla córki Felicji.

Wtorek 23.7.2019 – Święto św. Brygidy, patronki Europy

7.00       Za + Marka Śmieja (od uczestników pogrzebu)
18.00     Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Rity z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

Środa 24.7.2019 – św. Kingi, dziewicy

Wotywna do św. Józefa
7.00       1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji siostry Róży Klimke z okazji rocznicy urodzin oraz za + Waltra Klimke o radość wieczną.
              2. Wolna intencja

Czwartek 25.7.2019 – Święto św. Jakuba Apostoła

7.00       Za + ks. Franciszka Piechota (od szwagierki)
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Anny Niestrój z okazji rocznicy urodzin, za + męża, rodziców, brata, teściów.

Piątek 26.7.2019 – Uroczystość św. Anny

W tym dniu, ze względu na uroczystość w naszej diecezji nie obowiązuje post piątkowy.

18.00     Przez wstawiennictwo św. Anny w intencji wdów o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz w intencji ich ++ mężów.

Sobota 27.7.2019 – św. Joachima

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w intencji Julii i Marka Zdzuj z okazji 20 urodzin.
14.00     Chrzest św. Maja Sajdak
17.00     Za ++ Apolonię Duda, ++ Józefa i Katarzynę, + rodzeństwo, dusze czyścowe.

XVII Niedziela Zwykła 28.7.2019

KOLEKTA PARAFIALNA

7.00       Za + rodziców Franciszka i Justynę Wocław, ++ ciotki i kuzynów, dusze czyścowe oraz o zdrowie w rodzinie.
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Gabrieli Staisz z okazji urodzin. Za rodzinę i dobrodziejów.
              2. Za + męża i ojca Tomasza Hamadyk w 1 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.
11.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinach Zdzuj, Bring, Szymanietz