Intencje 16.06.2019

Poniedziałek 17.06.2019

7.00       Za + męża Józefa Bieniek w 5 rocznicę śmierci, pokrewieństwo.
17.15     Różaniec Ognisk Pokutnych Wspólnoty Ducha Świętego: Aby ludzie uwielbiali Najświętsze Serce Jezusa, źródło Bożej nieskończonej miłości i miłosierdzia.
18.00     Za + Mieczysławę, Stefana, Ryszarda, Jerzego, Elżbietę Jakubowskich i Remigiusza Święcickiego.

Wtorek 18.06.2019

7.00       Za + Izydora Kansy (od uczestników pogrzebu)
18.00     1. Za + żonę Krystynę Firlus w 1 rocznicę śmierci oraz w intencji Alojzego z okazji kolejnej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
                2. Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Przybyła, Marię i Franciszka Świerc, siostrę Barbarę, ++ z pokrewieństwa.

Środa 19.06.2019

7.00       Za + męża i ojca Leona Kotula, syna Huberta, teściów, rodziców, 3 braci, 2 siostry, szwagrów, bratowe, ++ z rodz. Czech, + Barbarę Firlus, Marię Kaleja, Reinholda Kesler.
8.00       Zakończenie roku szkolnego: W intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz pracowników naszej szkoły z podziękowaniem za otrzymane łaski w ciągu całego roku szkolnego, z prośbą o dobre i bezpieczne wakacje.

Czwartek 20.06.2019 – Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej

Uwaga! Zmiana godzin Mszy św.!

6.30       Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie, opiekę dla Anny Kotzok  z okazji urodzin, oraz w intencji dzieci i wnuków.
8.00       W intencji parafian. Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy
11.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Hildegardy z okazji urodzin, za dzieci z rodzinami, + Józefa Langosz.
19.00    X Koncert Uwielbienia (Park na osiedlu AK, obok kościoła Przemienienia Pańskiego)

Piątek 21.06.2019

18.00     1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej za + męża i ojca Joachima w rocznicę śmierci i urodzin, za ++ rodziców i teściów, oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Jonczyk
                2. Za + Alojzego Jonczyk w 5 rocznicę śmierci, dusze czyśćcowe.
                Po Mszy św. litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna, Adoracja do godz. 19.30

Sobota 22.06.2019

8.00       Za + Tadeusza Paziewskiego, oraz + babcię Olgę.
17.00     1. Za + ojca i dziadka Alojzego w rocznicę urodzin
               2. Za + męża i ojca Wernera Neubert w rocznicę śmierci, rodziców Neubert i Harchulla, dusze czyśćcowe.
                Po Mszy św. litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna.

XII Niedziela Zwykła 23.06.2019

KOLEKTA GOSPODARCZA NA POTRZEBY PARAFII

7.00       Za + siostrę Rosmarie Schneider, + szwagra
9.00       1. Za ++ Apolonię i Aleksandra Zmarzły.
                2. Za + matkę Kazimierę w 20 rocznicę śmierci, + ojca Józefa, ++ teściów Kazimierza i Eugenię, dusze czyścowe.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Pawła Rosińskiego z ok. 12 rocznicy urodzin, oraz Piotra Rosińskiego z ok. 37 rocznicy urodzin.
12.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, za Wiesławę i Piotra Staś wraz z synem Przemkiem oraz za rodzinę Trybulewicz z Mają i Mariką.
                Błogosławieństwo rocznego dziecka Nina Kamińska
                Po Mszy św. Chrzest św.: Franciszek Krzysztof Bazan
15.00     Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ z procesją Eucharystyczną.