Intencje 16.09.2019

Poniedziałek 16.9.2019 - śś. Męczenników Korneliusza i Cypriana

7.00    Za + matkę Marię Duda w rocznicę śmierci, ojca Piotra, pokrewieństwo.
17.15  Różaniec pokutny: W intencji dzieci i młodzieży, katechetów, wychowawców i rodziców o potrzebne łaski w bieżącym roku szkolnym, aby światło Ducha Świętego prowadziło ich do prawdziwego rozwoju duchowego i intelektualnego.
Wotywna o Duchu Świętym
18.00  1. Za ++ rodziców Martę i Alberta Czaja, Martę i Pawła Kotula, pokrewieństwo z obu stron.
           2. Za + męża Bogdana Serafin w 18 rocznicę śmierci

Wtorek 17.9.2019

7.00    Do Ducha Świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo, dar wiary i zdrowie
dla Pawła Wiśnika z okazji rocznicy urodzin.
18.00  1. Za + ojca Stefana Staś w kolejną rocznicę śmierci, mamę Rozalię,
ojca Jerzego Miler.
           2. Przez wstawiennictwo św. Stanisława Kostki w intencji młodzieży naszej parafii.

Środa 18.9.2019 – święto św. Stanisława Kostki

7.00    Za + męża i ojca Gerarda Bienek, Różę i Jana Świętek, ++ z rodziny.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Antoniego Koszyk z okazji rocznicy ślubu.

Czwartek 19.9.2019

7.00    Za ++ rodziców Zdzuj i Mika, 2 braci, 3 szwagrów, szwagierkę, dziadków z obu stron i + Barbarę Pilarczyk oraz dusze czyśćcowe.
18.00  (szkolna) 1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jakuba Laksy z okazji kolejnej rocznicy urodzin
           2. Za + Cecylię Kornek w rocznicę śmierci, ++ rodziców i rodzeństwo.

Piątek 20.9.2019 - św. Męczenników Andrzeja Kim teagon, Pawła Chong Hasang i tow.

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów
18.00  1. Za ++ Różę i Zbigniewa Gabert, ++ z rodziny.
2. Intencja wolna
Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 21.9.2019 - święto św. Mateusza Apostoła I ewangelisty

8.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Marcina
z okazji 60 rocznicy urodzin. W intencji dzieci z rodzinami i wszystkich dobrodziejów.
            2. Za + syna Jarosława Jóźwiaka w 30 dzień po śmierci.
14.00  Chrzest św. Jakub Jan Namyślik
17.00  Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji męża Stefana o wyjście z nałogu i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

XXV Niedziela Zwykła 22.9.2019

7.00    Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Stotko, brata Piotra, ++ rodziców Zofię i Józefa Cybulskich, brata Tadeusza, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Bożeny Uchorczak z okazji 50 rocznicy urodzin i dla Pawła w 28 rocznicę urodzin.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Jarosława Szejner
z okazji 20 rocznicy ślubu.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marzeny i Krzysztofa Gajer
w 5 rocznicę ślubu oraz z okazji urodzin Marzeny i Leny.
15.00  Nieszpory niedzielne