Intencje 21.10.2019

Poniedziałek 21.10.2019

7.00    Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
18.00  1. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
            2. Za + Pawła Dziuba (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 22.10.2019 – św. Jana Pawła II

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marty Kotula z okazji urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami i dobrodziejów. Za ++ męża Leona i syna Herberta.
18.00  1. Za + Matyldę i Józefa Gawlik, ++ dziadków Król i Gawlik, ++ ciotki, wujków, siostry zakonne i kapłanów, dusze czyścowe.
            2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska). Po Mszy św. modlitwa różańcowa

Środa 23.10.2019

7.00    1. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
            2. Za + ojca Piotra Duda w rocznicę śmierci, matkę Marię, pokrewieństwo.
18.00  Za + mamę Marię Reinert, rodziców Apolonię i Stefana Stotko, ciocię Marię, wujka Grzegorza, dziadków z rodziny Stotko i Reinert.

Czwartek 24.10.2019

7.00    1. Za + Łucję Kondziela w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa
            2. Do MB Bolesnej, Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze zdrowie z okazji kolejnej rocznicy urodzin i ślubu, za dzieci i wnuków i prawnuka w intencji rodziny Ofczorz.
18.00  Za + Janinę Sobota (gregoriańska). Po Mszy św. modlitwa różańcowa

Piątek 25.10.2019

7.00    Za + Jadwigę Przybyła w miesiąc po śmierci.
18.00  1. Za + męża Józefa Czech w 6 rocznicę śmierci, + Łucję, Józefa, Monikę i Bernarda Jenek, Edeltraudę i Joachima Kansy, ++ z pokrewieństwa oraz dusze czyścowe.
            Po Mszy św. modlitwa różańcowa i Adoracja do godz. 19.30

Sobota 26.10.2019

8.00    1. Za + Hildegardę Kansy w 1 rocznicę śmierci.
            2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
17.00  W intencji ++ rodziców Hildegardy i Jana Przybyła, dziadków Agnieszki i Pawła Juraszek i Franciszki i Jana Przybyła, wujka Gerarda Juraszek.

XXX Niedziela Zwykła 27.10.2019

7.00    Za + Alojzego Staisz, rodziców z obu stron, rodzeństwo Staisz i Kansy, + Reinholda Kesler.
9.00    1. Za ++ rodziców Jana Jakimowicz i Jana Uchorczak, ++ z rodzin Jakimowicz, Uchorczak, Rudyk, Lesiak, ++ znajomych i dusze czyścowe.
            2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Leona i Gabrieli z okazji 35 rocznicy ślubu.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Róży i Rudolfa Hanusik z okazji 60 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mamy, babci i teściowej Joanny Kołba z okazji 70 rocznicy urodzin.
Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Maksymilian Styrnol, Wiktor Salwa, Mateusz Kowalik

15.00  Nabożeństwo różańcowe.