Intencje 23.03.2020

W Nabożeństwie może uczestniczyć tylko 5 osób
Wszystkich prosimy o pozostanie w domu i skorzystanie z transmisji internetowej
Prosimy i Dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Poniedziałek 23.03.2020

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski.
17.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00
  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gizeli Czernia z okazji urodzin.
Po Mszy św. Różaniec, Suplikacje i Adoracja do godz. 20.00

Wtorek 24.03.2020

7.00    Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie dla Anny Choroszczyńskiej - Avedian, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla mamy, dziecka i całej rodziny
17.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi
18.00
  Za + męża i ojca Józefa Wróbel, ++ rodziców i rodzeństwo Wróbel i Michalski oraz za dusze czyścowe.
Po Mszy św. Różaniec, Suplikacje i Adoracja do godz. 20.00

UWAGA!

Środa 25.03.2020 ? Uroczystość Zwiastowania Pańskiego Wyłącznie przez internet!

7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa Oblubieńca, Opiekuna Kościoła w intencji naszej parafii, o oddalenie epidemii.
9.00
W intencji rolników i działkowiczów na rozpoczęcie prac polowych o Boże błogosławieństwo w pracy i dobre urodzaje.
17.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi max. 5 osób w kościele
18.00
  Za ++ Marię, Czesława, Jana Czuba, dusze czyśćcowe.
Po Mszy św. Różaniec i Suplikacje, adoracja do 20.00 max. 5 osób w kościele

Czwartek 26.03.2020 Wyłącznie przez internet!

7.00    O otwarcie na Bożą miłość oraz zdrowie i bezpieczeństwo w pracy dla kierowców Damiana i Dawida.
18.00
  1. Za + brata Wiesława, ++ rodziców Aleksandrę i Stanisława Szpulak i ++ z rodziny.
            2. W intencji Teresy, w dniu urodzin, dziękując za otrzymane łaski, i prosząc za wstawiennictwem Wniebowziętej NMP o Boże prowadzenie i otwartość na nie we wszystkich codziennych sprawach
Po Mszy św. Różaniec i Suplikacje, adoracja do 20.00 max. 5 osób w kościele

Piątek 27.03.2020 Wyłącznie przez internet!

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów, o oddalenie epidemii i ocalenie dla naszych rodzin.
17.15
  Droga Krzyżowa - odwołana!
18.00
  1. Za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, siostrę Anielę i Hildegardę, ++ Wiktorię i Wincentego, Jerzego i Marię, dusze czyśćcowe.
           2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę oraz zakończenie epidemii i powrót do zdrowia wszystkich chorych, oraz siłę dla wszystkich im posługujących
Po Mszy św. Suplikacje i Różaniec, adoracja do 20.00 max. 5 osób w kościele

Sobota 28.03.2020 Wyłącznie przez internet!

8.00    Za + Antoniego Cicholskiego i Gerarda Sowadę w kolejną rocznicę śmierci.
16.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi max. 5 osób w kościele
17.00
  1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Rity z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie, o pomyślny przebieg operacji dla Anny i dla Elżbiety.
           2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Wojciecha z okazji 39 rocznicy urodzin i dla rodziny.
Po Mszy św. Różaniec, Suplikacje, adoracja do 19.00 max. 5 osób

V Niedziela Wielkiego Postu 29.03.2020 Wyłącznie przez internet!

7.00    Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Stotko, brata Piotra, ++ rodziców Zofię i Józefa Cybulskich,  brata Tadeusza, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
9.00    1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie w kolejną rocznice ślubu.
           2. Za + męża Tadeusza Miller, jego rodziców Natalię i Jana, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.
10.30  Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę oraz zakończenie epidemii i powrót do zdrowia wszystkich chorych, oraz siłę dla wszystkich im posługujących
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Laury z okazji 10 rocznicy urodzin, w intencji rodzeństwa i całej rodziny.
Po Mszy św. Chrzest św. Elżbieta Maria Giesa
16.30  Gorzkie Żale - tylko ON LINE
17.00  W intencji parafian i dobrodziejów, o oddalenie epidemii i ocalenie dla naszych rodzin.