Intencje 24.06.2019

Poniedziałek 24.06.2019 – Uroczystość NarodzeniA św. Jana Chrzciciela

7.00       W intencji parafian.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej dla Agaty z okazji rocznicy urodzin.

Wtorek 25.06.2019

7.00       Wolna intencja
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Joanny i Romana z okazji 1 rocznicy ślubu.

Środa 26.06.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       Za + Izydora Kansy (od uczestników pogrzebu)
18.00     Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Pokorskich

Czwartek 27.06.2019

7.00       Za + ks. Franciszka Piechotę (od szwagierki)
18.00     Za ++ rodziców Aleksandrę i Stanisława Szpulak, brata Wiesława, dusze czyścowe.
                Po Mszy św. Litania do NSPJ, procesja Eucharystyczna, poświęcenie wianków i ziół

Piątek 28.06.2019
Uroczystość Najświętszego Serca Pana JEzusa

18.00     1. Za + Pawła Zdzuj z okazji rocznicy urodzin, ++ z rodziny z obu stron, + rodzeństwo, + Michała Halupczok
              2. Za + męża i ojca Brunona Baron, rodziców, teściów, dusze czyśćcowe.
              Po Mszy św. litania do NSPJ i Adoracja do godz. 19.30

Sobota 29.06.2019 – Uroczystość św. Piotra i Pawła

Kolekta na Stolicę Apostolską - Świętopietrze

8.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Dagmary z okazji urodzin. Za całą rodzinę Jaskowic – Kubicek.
               2. Za + matkę Justynę Wilczek w rocznicę śmierci, + ojca Antoniego, ++ z rodziny Fikus - Wilczek i z pokrewieństwa.
15.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ireny i Konrada z okazji 25 rocznicy ślubu, w intencji dzieci, dobrodziejów i za całą rodzinę. (ks. D. Breguła)
17.00     Za + Łucję Kondziela z okazji urodzin, dwóch braci, rodziców, ++ z pokrewieństwa.

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2019

Kolekta na cele parafialne | Uwaga! Msze św. w porządku wakacyjnym!

7.00       W intencji nowożeńców Zuzanny i Walentina z prośbą o Boże błogosławieństwo na nowej drodze życia
9.00       Za + męża i ojca Piotra Włochowicz, ++ rodziców Włochowicz, Zdzuj oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
11.00     1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Magdaleny Giesa z okazji 4 urodzin.
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Zuzanny Prochota oraz jej rodziców i chrzestnych.
Po Mszy Chrzest św. Nataniel Lucjan Grzywacz