Intencje 27.01.2020

Poniedziałek 27.01.2020

7.00      Za †† Weronikę i Anastazję Wieszala i za †† z rodziny Drapacz i Laksy
18.00    1. Za †† rodziców Marię i Stefana Jonczyk, Helenę i Piotra Zyla, †† z pokrewieństwa i dusze czyścowe.
              2. O łaskę nieba dla † Stanisława Lalika w rocznicę śmierci, †† Konstancję Mazur i Wiktora Mazur †† z rodziny i dusze czyśćcowe.

Wtorek 28.01.2020 – św. Tomasza z Akwinu, Kapłana

7.00      Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Doroty z okazji urodzin.
18.00   1. Za † żonę Bożenę Ganczarek w rocznicę urodzin, †† rodziców Ewę i Tadeusza, teściów Michała i Zofię, †† z rodzin Guc i Luszer
            2. Za † rodziców Agnieszkę i Idziego Nowak, †† z pokrewieństwa.

Środa 29.01.2020

Wotywna o św. Józefie
7.00      1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Feliksa Stotko z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny
              2. W intencji parafian
18.00    Za † Cecylię Grund w 30 dzień po śmierci, †† z pokrewieństwa.

Czwartek 30.01.2020

7.00      Z podziękowaniem Bogu za opiekę, z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinach Heleny i Andrzeja
18.00    1. Za † Andrzeja Wojtowicza w 30 dzień po śmierci.
             2. Za † Franciszka Gabrielczyk w 30 dzień po śmierci.

Piątek 31.01.2020 – św. Jana Bosko

7.00      1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
             2. Intencja wolna
18.00    Za † ojca Jerzego Walesa w 1 rocznicę śm.
              Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 01.02.2020 – I Sobota miesiąca

7.15      Różaniec wynagradzający
8.00      1. W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za obelgi przeciwko Jej Dziewictwu
             2. Za †† rodziców Marię i Franciszka Świerc, siostrę Barbarę, †† z pokrewieństwa z obu stron.
            Po Mszy św. Adoracja i rozważanie I – sobotnie
17.00    Za † Pelagię Zdzuj, †† rodziców Feliksa i Różę Zdzuj, Apolonię i Stefana Stotko, brata Joachima, †† z pokrewieństwo i dusze czyścowe.

IV Niedziela Zwykła 02.02.2020
Święto Ofiarowania Pańskiego

7.00      Za † mamę Teresę Wróbel w rocznicę śmierci i za † tatę Rocha.
9.00      Za † matkę Marię Pasoń w rocznicę śmierci, ojca, † męża Henryka Panek, ciotkę Bronisławę, pokrewieństwo.
10.30    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Adeli Kubis z okazji rocznicy urodzin oraz za † męża Erwin.
12.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ryszarda Kansy z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
2. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Anioła Stróża z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Doroty Labisz oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziców i chrzestnych.
15.00    Rodzinne kolędowanie