Intencje 28.10.2019

Poniedziałek 28.10.2019 – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, zdrowie dla Natalii z okazji 18 rocznicy urodzin.
              2. Za + Joannę Puziewicz w 21 rocznicę śmierci, ++ rodziców i siostrę

Wtorek 29.10.2019

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00    1. Za + Pelagię Zdzuj, rodziców Feliksa i Różę Zdzuj, Apolonię i Stefana Stotko, brata Joachima, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
             2. Za + ojca Zbigniewa, ++ dziadków i pokrewieństwo z obu stron, za + ks. Piotra Lewandowskiego w 1 rocznicę śmierci, oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Cytryckich. W intencji Katarzyny z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

Środa 30.10.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Barbary Kajdzik z okazji kolejnej rocznicy urodzin, oraz Sati Broox z okazji urodzin.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00    Za ++ Florentynę i Wiktora Buhl, + Józefa Waleska, ++ z rodzin Waleska, Buhl, Cygan, Iwański.

Czwartek 31.10.2019

7.00       Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
18.00    1. Za + Mieczysławę, Stefana, Ryszarda, Jerzego, Elżbietę Jakubowskich i Remigiusza Święcickiego.
              2. Za + ojca Alojzego, + ojca Adama, ++ z pokrewieństwa oraz dusze czyścowe.

Piątek 01.11.2019 – Uroczystość Wszystkich świętych

7.00       Za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, siostry Hildegardę i Anielę, ++ z pokrewieństwa.
9.00       1. Za + żonę Rozwitę Rałowiec, ojca Jana, teściów Gertrudę i Brunona Kornek, ++ dziadków
10.30    W intencji żyjących i zmarłych parafian
12.00    Za + Edytę Kinert w 1 rocznicę śmierci, za + męża Helmuta, rodziców, teściów, dusze czyśćcowe.
14.00     Nabożeństwa na cmentarzach przy ul. Wygonowej i na Grobli.

Sobota 02.11.2019 - Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych - Dzień Zaduszny - I Sobota miesiąca

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       1. Za + męża Tadeusza Kielara w 11 rocznicę śmierci.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
17.00    1. Za ++ rodziców Annę i Leonarda Mróz, + matkę Marię i Gerarda Kilisz ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
              2. O Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę Matki Bożej dla żony Ilony z okazji 30 rocznicy urodzin, oraz za ++ dziadków z obu stron.
ok. 17.45    Procesja ze świecami na cmentarz przy ulicy Brzozowej.

XXXI Niedziela Zwykła 03.11.2019

7.00       Za + męża Franciszka Wocław, ++ rodziców Wocław – Golomb, ++ rodzeństwo i ++ z rodziny
9.00       Za + Marię Dora w 6 rocznicę śmierci, ++ z rodziny. O Boże błogosławieństwo dla Iwony, Moniki, Wiktorii, Nadii, Gracjana i Dariusza z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.
10.30    1. Za ++ rodziców Marię i Alfonsa Jonczyk, teścia Józefa Moj, szwagra Jerzego, ++ z pokrewieństwa z obu stron, dusze czyścowe.
              2. Za + Janinę Sobota (gregoriańska).
12.00    Za ++ rodziców Helenę i Józefa Zawiślak, Henryka i Kazimierę Bajzert, dusze czyścowe. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
15.00    Różaniec za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach