Intencje 29.07.2019

Poniedziałek 29.7.2019 – św. Marty

7.00       Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów do Bożej Opatrzności za wnuki Michała, Dominika, Karola, Wiktorię, Szymona oraz za ich rodziców.
18.00     Za + syna Piotra Jastrzębskiego, ++ z rodziny.

Wtorek 30.7.2019

7.00       Za + Wiktorię Lysy w 1 rocznicę śmierci.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Marii.

Środa 31.7.2019 – św. Ignacego z Loyoli

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Za + Marka Śmieja (od uczestników pogrzebu)
2. Za + żonę Ritę Piechota w 5 rocznicę śmierci, + brata ks. Franciszka Piechota ++ rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 1.8.2019 – I Czwartek Miesiąca

7.00       Za ++ rodziców Halupczok i Wodarz, za żonę Marię, szwagra, szwagierkę, teścia Alojzego oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie dzieci i wnuków.
18.00     O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.

Piątek 2.8.2019 – I Piątek Miesiąca

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00     Za + Wiktora Mazura w 1 rocznicę śmierci, ++ Konstancję, Jerzego Mazurów, + Stanisława Lalika.
               Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 3.8.2019 – I Sobota Miesiąca

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
17.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prosbą o dalszą  opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Marianny i Bertrama Gabrielczyk, oraz za dzieci i wnuki.
              Po Mszy św. Chrzest: Matylda Laskowska

XVIII Niedziela Zwykła 4.8.2019

7.00       Za + męża i ojca Pawła Kani w 2 rocznicę śmierci, matkę Marię, poległego ojca Jana Tkocz, teściów, braci, bratową, szwagierkę i szwagra, dusze czyścowe.
9.00       Za + Jana Jakimowicz w 1 rocznicę śmierci
11.00     1. W intencji Edyty i Dariusza z okazji 2 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny i Łukasza Wieczorek z okazji 6 rocznicy ślubu, o zdrowie dla córki Antoniny oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
              Chrzest św. Wojciech Paweł Ofczorz

Poniedziałek 5.8.2019

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów.
18.00     1. Za + Marię Dora w rocznice urodzin, ++ z rodziny. O Boże błogosławieństwo dla Oliwii, Kuby, Doriana, Kamila i Bogusława z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.
              2. Za + Marię Zuzannę Matejka w 30 dzień po śmierci

Wtorek 6.8.2019 – święto Przemienienia Pańskiego

7.00       Za ++ rodziców Annę i Jana Lepich, ++ z pokrewieństwa.
18.00     W intencji Zofii Lenartowicz w 1 rocznicę Chrztu Świętego, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze oraz o opiekę Anioła Stróża.

Środa 7.8.2019

7.00       1. Za ++ Gertrudę i Piotra Kansy, rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa.
              2. W pewnej intencji.

Czwartek 8.8.2019 – św. Dominika, prezbitera

7.00       Za ++ rodziców Zofię i Wiktora Kansy, Antoniego i Gertrudę Kurc, pokrewieństwo, dusze czyścowe.
18.00     Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnej rocznicy urodzin p. Róży Brzoza, w intencji dzieci z rodzinami, za + męża, ++ z rodziny i dusze czyścowe.

Piątek 9.8.2019 – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

14.00     Ślub rzymski: Marta Zając i Łukasz Musiał
18.00     O zdrowie dla Małgorzaty Winnickiej oraz o opiekę Matki Bożej.
              Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 10.8.2019 – święto św. Wawrzyńca, diakona

8.00       Za + Marka Śmieja.
15.00     Ślub rzymski: Aleksandra Zwierzewicz i Dariusz Kiercul.
17.00     1. Do Bożego Miłosierdzia za + męża i ojca Antoniego, teściów Monikę i Józefa Czech, 3 braci, ++ rodziców Wilhelma i Jadwigę Słowiek. O zdrowie w rodzinie.
                2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla księdza Marcina Adamca z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

XIX Niedziela Zwykła 11.8.2019

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w pewnej intencji. Za żyjących i ++ z rodziny.
9.00       Za + Jana Uchorczak w 2 rocznicę śmierci.
11.00     1. Za + matkę Elżbietę Kansy o spokój duszy (od córek z rodzinami)
               2. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża o Boże błogosławieństwo dla Antoniego Karasia z ok. 1 rocznicy urodzin.