Intencje 30.03.2020

W Nabożeństwie mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję Mszy św. (maks. 5 osób)
Wszystkich prosimy o pozostanie w domu i skorzystanie
z transmisji internetowej
Prosimy i dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Od poniedziałku do soboty dodatkowa Msza św. o godz. 15.00 wg formularza o Bożym Miłosierdziu, po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia, Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi (w zakrystii) do godz. 17.45 (w sobotę do 16.45).

Poniedziałek 30.03.2020

7.00    Do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Urszuli Stotko z okazji 70 rocznicy urodzin oraz za całą  rodzinę.
15.00  O dar nieba dla Ireny i Juliana Popiel i wszystkich zmarłych z rodziny
18.00  Za + męża i ojca Piotra Włochowicz, rodziców Piotra i Wiktorię, Jana i Marię, ++ z rodziny, dusze czyśćcowe.

Wtorek 31.03.2020

7.00    Za ++ rodziców Ofczorz i Gawlik, matkę chrzestną, rodzeństwo, dziadków, pokrewieństwo z obu stron, za + Barbarę.
15.00  Za ++ rodziców Anielę i Franciszka, ++ Kazimierę i Stanisława, ++ Marię i Józefa oraz + Janinę, Bronisławę, Helenę, Jana i Grzesia
18.00  O łaskę nieba dla + Stanisława Lalika z okazji urodzin ++ Wiktora i Konstancję Mazur ++ z rodziny i dusze czyśćcowe.

Środa 01.04.2020

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo dla Marii Kotula z okazji 98 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny i dobrodziejów.
15.00  Do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa w intencji parafian i dobrodziejów, o oddalenie epidemii i zachowanie naszych rodzin, oraz za wszystkich chorych i im posługujących.
18.00  Za + Annę Libawski w rocznicę śmierci.

Czwartek 02.04.2020 - I Czwartek miesiąca

7.00    O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
15.00  Dziękczynna z podziękowaniem za dar spotkania ks. Krzysztofa Grzywocza.
18.00  1. Za + Janinę Mróz w 1 rocznicę śmierci.
           2. Za + mamę i babcię Marię Wilkowską w 4 rocznicę śmierci.

Piątek 03.04.2020 - I Piątek miesiąca

7.00    1. W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
           2. Za ++ Wiktorię i Franciszka Kansy, Klarę i Franciszka Laksy, siostrę Jadwigę, brata Alfreda, ciotki Anastazję i Weronikę.
15.00 W intencji chrześniaków: Dominika, Klary, Ani, Kingi i Tamary.
17.15  Droga Krzyżowa - tylko ON LINE
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i  Boże błogosławieństwo dla Ryszarda z okazji imienin.

Sobota 04.04.2020 - I Sobota miesiąca

8.00    W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa tych, którzy starają się zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę a nawet nienawiść do Boga i Niepokalanej Dziewicy Maryi.
15.00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa w intencji parafian i dobrodziejów o oddalenie epidemii, ocalenie naszych rodzin
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa z okazji 70 rocznicy urodzin.

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 05.04.2020

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów, o oddalenie epidemii i ocalenie dla naszych rodzin.
    Za + Martę Matyszok w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosławy Domaradzkiej z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami i przez wstawiennictwo Anioła Stróża za roczną wnuczkę Oliwię.
12.00  Za + tatę Ryszarda, ++ dziadków i babcie, + teściową Wandę oraz za ++ z rodziny Bednarek, Maćkowskich, Wierzchowskich, Giesa i Tyka
           Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka Mileny Smyczyńskiej.
16.30 Gorzkie Żale - tylko ON LINE
  Za + Romana Kirstein w 1 rocznicę śmierci