Ogłoszenia 25.09.2022

Rosary

1. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  2. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: klasa 8 – poniedziałek, godz. 18.30 (na plebanii), klasa 7 – środa, po Mszy wieczornej.
  3. Przed nami I sobota miesiąca. W tym dniu nabożeństwo różańcowe o 7.15, a po Mszy porannej – medytacja 1-sobotnia.
  4. Rozpoczynamy październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą się odbywały od poniedziałku do piątku – po Mszy wieczornej. W sobotę – po Mszy porannej oraz w niedzielę o godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej szczególnie w intencji pokoju, a także w intencji naszych rodzin, dzieci i młodzieży.
  5. Rodziców dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament chrztu, zapraszamy na naukę przedchrzcielną w sobotę o godz. 16.00 (na plebanii). Na naukę zapraszamy również osoby, które w najbliższym czasie będą rodzicami chrzestnymi także w innych parafiach.
  6. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.15.
  7. Nasze marianki i dziewczynki, które chciałyby do nich dołączyć, zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00.
  8. W tym tygodniu posługę organistowską w naszej parafii kończy p. Anna Lakota. Dziękujemy za prawie dwa lata pięknej gry i zaangażowania w różne wydarzenia. Życzymy obfitości łask Bożych na dalszą drogę życia i rozwoju.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na remont w Domu św. Józefa (kolekta gospodarcza): 4028 PLN, 10 dolarów, 5 euro. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 2010 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 382 PLN. Dziękujemy również za wszystkie ofiary indywidualne. Dziś kolekta na energię elektryczną. Za tydzień kolekta parafialna.
  10. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  11. W związku z niepewną sytuacją cen energii elektrycznej i gazu w tygodniu na Mszach św. będziemy zapalać nieco mniej światła (szczególnie z tyłu kościoła). Z góry dziękujemy za zajmowanie miejsc w przednich ławkach.
  12. Na czas remontu w Domu św. Józefa, zajęcia gimnastyczne dla seniorów odbywać się będą w sali remizy OSP, w czwartki o godz. 19.45.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account