Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze

Zapraszamy na parafialny wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Pragi

Termin 1) 15.12.2018 brak wolnych miejsc
             2) 8.12.2018 - ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń - wyjazd zostaje odwołany!

 

Koszt: 100 PLN (transport/Ubezpiecznie KL i NNW, opieka pilota-przewodnika)

W Pradze targi świąteczne odbędą się, tak jak co roku, na Rynku Staromiejskim i Placu Wacława. Na odświętnie przystrojonych stoiskach będzie można zakupić dekoracje świąteczne, ozdoby ze słomy, pierniczki świąteczne, pachnące świeczki, a także ciepłe szale i czapki. Zmarznięci goście z przyjemnością skosztują grzane wino, gorący poncz czy miód pitny, ucztą dla podniebienia będą także pieczone kasztany, kukurydza, tradycyjne czeskie pieczywo i grillowane kiełbaski. Pod przepięknie oświetloną choinką na Rynku Staromiejskim znajduje się szopka bożonarodzeniowa. Na ustawionej w Rynku scenie będzie można posłuchać kolęd.

Ramowy program wyjazdu
Wyjazd z Polski około 4.00. Przejazd do Pragi. Spacer po mieście - Klasztor na Strahovie, Praska Loreta, Zamek Praski, spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola, następnie do Rynku Staromiejskiego ze słynnym zegarem "Orloj", pomnikiem reformatora religijnego Jana Husa, Kościołem Tyńskim, Kościołem św. Mikołaja. Czas wolny na Jarmarku Bożonarodzeniowym. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót do kraju nad ranem i zakończenie wycieczki.

Zapisy w kancelarii parafialnej i poprzez poniższy formularz 

 


Drukuj   E-mail