Małżeństwo - dar i obietnica? (spotkanie dla małżeństw)

Trudne, wymagające, nieprzewidywalne, ryzykowne, nieopłacalne... jeszcze wiele innych określeń małżeństwa można znaleźć w naszych sercach. Ale w całym zabieganiu może nam umknęło, że Małżeństwo to ogromny dar i obietnica, która otwiera przed dwojgiem kochających się ludzi niesamowite przestrzenie piękna i dobra.
O tym jak na nowo odkryć w swoim małżeństwie dar i obietnicę będą nam opowiadać Monika i Marcin Gomółkowie. 

Wielu znani przede wszystkim z internetowego projektu Początek Wieczności, promującego małżeństwo sakramentalne.
Monika - z zawodu jest prawnikiem, Marcin - politologiem, oboje są mediatorami. Ewangelizatorzy, liderzy Katolickiej Wspólnoty Małżeństw „Dom Na Skale”, członkowie Rady Duszpasterskiej Diecezji Toruńskiej. Współprowadzący kursy przedmałżeńskie oraz rekolekcje nie tylko dla par. Twórcy internetowi, ambasadorzy kampanii „Nierozerwalni”. Jeżdżąc po całej Polsce, głoszą jak wielkie rzeczy czyni w ich życiu Jezus.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 listopada o godz. 18.00 w naszym kościele parafialnym


Drukuj   E-mail