Ogłoszenia

Ogłoszenia 03.11.2019

1. Od dziś do czwartku (inaczej niż podano w gazetce) po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w zakrystii i kancelarii.

2. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nawiedzą cmentarz mogą pod zwykłymi warunkami (Ojcze nasz, Wierzę, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, spowiedź, Komunia) uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.

Ogłoszenia 20.10.2019

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dziś nabożeństwo o godz. 15.00, a w tygodniu – po wieczornej Mszy św. W poniedziałek po Mszy św. różaniec Ognisk Pokutnych Ducha Świętego.

2. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

Ogłoszenia 13.10.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii o. Joachima Kusza OMI, który głosi kazania i zbiera ofiarę na budowę nowego kościoła przy ul. Wygonowej. Dziś także dzień fatimski. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i ostatni w tym roku różaniec fatimski z procesją ze świecami wokół kościoła.

2. W tygodniu nabożeństwa różańcowe po wieczornej Mszy św.

Ogłoszenia 06.10.2019

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji całej naszej parafii, naszych rodzin, dzieci i młodzieży, a także o nowe i święte powołania kapłańskie. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty – po Mszy św. wieczornej.
Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00. Szczególnie zapraszamy rodziców i dzieci I komunijne.

2. Spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

Ogłoszenia 29.09.2019

1. Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 15.00. Po nabożeństwie w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych.
2. Spotkanie Kręgu biblijnego  w poniedziałek po mszy wieczornej (plebania).
3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania: klasa VI (czwartek po Mszy wieczornej i różańcu); klasa VII – sobota, godz. 10.00; klasa VIII i 1 – poniedziałek po Mszy wieczornej.

Ogłoszenia 23.09.2019

1. Papież Franciszek ogłosił na zbliżający się październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Wprowadzeniem w ten czas szczególnej modlitwy za misje święte i misjonarzy jest dzisiejsza wizyta ks. Przemysława Skupnia, pracującego w Brazylii. Głosi dziś Słowo Boże, a po Mszy św. przed kościołem można materialnie wspomóc jego pracę misyjną.

2. Małżonków pragnących pogłębić swoją więź małżeńską zapraszamy na pierwsze spotkanie tegorocznej edycji Kana Welcome. Dziś o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

Ogłoszenia 15.09.2019

1. Dziś o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym pielgrzymka złotych jubilatów małżeńskich. Zapraszamy na tę Mszę św. czcigodnych jubilatów z rodzinami.

2. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 16.09 po Mszy św. wieczornej. Nie będzie w tym tygodniu spotkania Kręgu biblijnego.

3. Zapraszamy do współtworzenia scholii parafialnej. Próba we wtorek o godz. 20.00 na plebanii.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu – Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.