Ogłoszenia

Ogłoszenia 05.04.2020

1. Dziękuję Tym wszystkim, którzy szanują i przestrzegają ograniczeń dotyczących poruszania się i uczestnictwa w nabożeństwach.
Mamy także wielką prośbę, do tych którzy są na Mszy św./Adoracji w kościele by myśleć też o tych, którzy czasem czekają pod drzwiami, żeby wejść do kościoła. Dajmy innym także możliwość modlitwy/uczestnictwa we Mszy św. Te obostrzenia są uciążliwe dla nas wszystkich, dlatego też wymagają od nas szczególnych przejawów miłości bliźniego. Dziękuję Wam za zrozumienie. 

Ogłoszenia 29.03.2020

1. Tak jak można się było spodziewać, w minionym tygodniu zostały wprowadzone kolejne ograniczenia dotyczące także życia naszej wspólnoty parafialnej. Bardzo Wam dziękuję i proszę byście maksymalnie ograniczyli wychodzenie z domu! Apeluję do naszych seniorów, aby nie wstydzili się poprosić swoich sąsiadów o pomoc!!!  

Ogłoszenia 22.03.2020

1. Bardzo Wam dziękuję za zrozumienie zaistniałej sytuacji w naszym kraju i dostosowanie się do obowiązujących rozporządzeń państwowych i kościelnych. Sytuacja jest niezwykle dynamiczna i pisząc te słowa nie wiem, czy w niedzielę będą już aktualne. Bardzo proszę o bieżące zaglądanie na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
Jedno jest pewne – najtrudniejszy czas jest jeszcze przed nami. Dlatego też pilnujmy obostrzeń dotyczących wychodzenia z domu. Stosujmy się do aktualnych komunikatów i rozporządzeń dot. kwarantanny. Niech nie gaśnie w nas mobilizacja. Nie możemy zrezygnować z dyscypliny społecznej, w czasie gdy epidemia tak naprawdę dopiero się rozkręca.

Ogłoszenia 15.03.2020

Ogłoszenia 08.03.2020

1. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo Gorzkich Żali ze św. Ritą o godz. 16.00. 
2. Krąg Biblijny w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
3. Kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP i 1 LO zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o 18.30 w domu katechetycznym.

Ogłoszenia 01.03.2020

  1. Dziękujemy o. Tomaszowi Nowakowi OP za poprowadzenie nas w czasie tegorocznych rekolekcji Wielkopostnych. Wyrazem naszej wdzięczności jest dzisiejsza kolekta, którą przeznaczamy na potrzeby oo. Dominikanów z Łodzi.
  2. Podziękowania także dla wszystkich, którzy uczestniczyli w rekolekcjach. Nagrania nauk rekolekcyjnych w tym tygodniu powinny się już znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na Spotify.
  3. Zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00. Kazania pasyjne w tym roku głosi wikariusz parafii katedralnej ks. Jakub Furca.

Ogłoszenia 23.02.2020

1.Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy na dzisiejsze nieszpory i spotkanie organizacyjne.
2.Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
3.Kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP i 1 LO zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o 18.30 w domu katechetycznym.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu – Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.