Ogłoszenia

Ogłoszenia 31.05.2020

  1. Cieszymy się, że zostały zniesione ograniczenia dotyczące ilości osób na Mszy św. i możemy spotkać się na Eucharystii i nabożeństwach w kościele. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji, a także za wszelką życzliwość i troskę względem nas duszpasterzy i wspólnoty parafialnej. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy korzystali z transmisji internetowej i zapraszamy oczywiście do kościoła. Transmisja jest stała, ale zostawmy ją dla tych, którzy rzeczywiście są przeszkodzeni ze względu na wiek, bądź stan zdrowia.

Ogłoszenia 24.05.2020

1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa. Przypominamy, że naszej świątyni może przebywać maksymalnie 56 osób.

2. Prosimy, aby wchodząc do kościoła zdezynfekować ręce, oraz zachowywać odstępy min. 2 m od innych osób.

Ogłoszenia 17.05.2020

  1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa. Od dzisiaj zgodnie z przepisami prawa i dekretem księdza Biskupa w naszej świątyni może przebywać maksymalnie 56 osób. 
  2. Prosimy, aby wchodząc do kościoła zdezynfekować ręce. Dozownik znajduje się po prawej stronie wejścia głównego – obok kropielnicy. Bardzo prosimy również, aby do komunii św. przystępowały najpierw osoby, które przyjmą ją na rękę, a następnie osoby przyjmujące Komunię św. do ust. W procesji komunijnej prosimy również o zachowanie wymaganego odstępu 2m od osoby.

Ogłoszenia 10.05.2020

  1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa. Przypominamy,
  2. że w naszej świątyni może przebywać maksymalnie 35 osób.
  3. Prosimy, aby wchodząc do kościoła zdezynfekować ręce. Dozownik znajduje się po prawej stronie wejścia głównego – obok kropielnicy. 

Ogłoszenia 03.05.2020

  1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa. Przypominamy, że w naszej świątyni może przebywać maksymalnie 35 osób.
  2. Prosimy, aby wchodząc do kościoła zdezynfekować ręce. Dozownik znajduje się po prawej stronie wejścia głównego – obok kropielnicy.

Ogłoszenia 26.04.2020

  1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa. Przypominamy, że w naszej świątyni może przebywać maksymalnie 35 osób.
  2. W przedsionku kościoła pojawił się dozownik do płynu dezynfekującego do rąk. Bardzo prosimy by z niego korzystać przy wchodzeniu do kościoła. Pomoże to nam utrzymać czystość w świątyni.  

Ogłoszenia 19.04.2020

1. Dziękujemy wszystkim przestrzegającym obostrzeń związanych z epidemią dotyczących ilości osób na Mszy św. i zasłaniania ust i nosa.

2.Nasz kościół ma ok. 560 m2 powierzchni użytkowej. Zgodnie z rozporządzeniem, które wchodzi w życie w poniedziałek 20.04 na nabożeństwach może być obecnych maksymalnie 35 osób.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account