Ogłoszenia 03.11.2019

1. Od dziś do czwartku (inaczej niż podano w gazetce) po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy różańcowej za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w zakrystii i kancelarii.

2. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nawiedzą cmentarz mogą pod zwykłymi warunkami (Ojcze nasz, Wierzę, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, spowiedź, Komunia) uzyskać raz dziennie odpust zupełny za zmarłych.

3. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

4. Naszych chorych odwiedzimy z Panem Jezusem w czwartek: chorzy ks. Andrzeja, oraz chorzy z ulic Oleskiej, Grobli, Siewnej i Lipowej (ks. Proboszcz), oraz w piątek ? chorzy z ul. Wiejskiej (ks. Marcin). Początek odwiedzin o godz. 8.30.

5. W piątek przypada dzień całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy od 7.30 do 17.45. Podobnie jak w czasie naszych rekolekcji Wielkopostnych proponujemy, by zapisać swoją obecność (ew. obecność grupy parafialnej) na konkretną godzinę w ciągu dnia. Starajmy się by Pan Jezus nie był w tym dniu sam w naszym kościele. Z tyłu kościoła jest wystawiona lista, na którą prosimy się wpisać.

6. Młodzież (po bierzmowaniu) zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 na plebanii.

7. Róże Różańcowe i osoby chcące dołączyć do tej formy modlitwy zapraszamy na spotkanie w sobotę po Mszy św. porannej.

8. Kandydatów do bierzmowania z klasy 7 zapraszamy na spotkanie w sobotę o 10.00.

9. W sobotę o 10.00 Msza św. intencji rolników, a po niej spotkanie formacyjne w domu katechetycznym w ramach Diecezjalnego Duszpasterstwa Rolników.

10. Za tydzień w poniedziałek 11. Listopada obchodzić będziemy Dzień Niepodległości. Jest to także dzień liturgicznego wspomnienia św. Marcina z Tours Biskupa. Nasze Marianki zapraszają dzieci, rodziców i wszystkich parafian na godz. 17.00 na spotkanie ze św. Marcinem, a potem na rogaliki. W związku z tym, wieczorna Msza św. będzie o godz. 16.00. Jeśli osobom, które mają zamówione w tym dniu Msze święte ta zmiana nie odpowiada, bardzo prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.

11. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na misje. Dziś kolekta diecezjalna. Za tydzień kolekta parafialna, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.

12. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account