Ogłoszenia 06.10.2019

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji całej naszej parafii, naszych rodzin, dzieci i młodzieży, a także o nowe i święte powołania kapłańskie. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty ? po Mszy św. wieczornej.
Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00. Szczególnie zapraszamy rodziców i dzieci I komunijne.

2. Spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

3. Spotkanie Caritas we wtorek po mszy wieczornej i różańcu.

4. Młodzież zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 (plebania).

5. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy o. Joachima Kusza OMI. Cały dzień będzie głosił kazania. Kolekta z tej niedzieli przeznaczona jest na budowę nowego kościoła przy ul. Wygonowej. Wieczorem zaś zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Dodatkowa Msza św. o godz. 18.00, a po niej różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła.

7. Można zamawiać intencje Mszalne na nowy rok (2020).

8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele parafialne. Dziś kolekta diecezjalna, za tydzień kolekta na budowę nowego kościoła przy ul. Wygonowej, a przed kościołem zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

10. Zapraszamy na zimowy rodzinny wyjazd narciarski do Austrii w dniach 11.02. ? 18.02.2020 (5/6 dni jazdy). Koszt wyjazdu 400 PLN/os + 100 Euro + koszt karnetów. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.

11. W piątek w Kamieniu Śląskim konferencja dla ludzi przedsiębiorczych: Myśl na większą skalę. Z tyłu kościoła wyłożone są zaproszenia, a więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.nawiekszaskale.pl 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account