Ogłoszenia 08.09.2019

1. W naszej parafii obchodzimy dziś Dożynki, dziękczynienie za zbiory. Starostom dożynkowym Państwu Laksy i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dziękujemy za piękne przygotowanie uroczystości dożynkowej. Tegoroczne dożynki diecezjalne odbędą się 22 września na Górze Św. Anny. 
2. Dziś o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym pielgrzymka srebrnych, a za tydzień złotych jubilatów małżeńskich. Zapraszamy na tę Mszę św. czcigodnych jubilatów z rodzinami.
3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na:

  • spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanię,
  • zelatorki Róż Różańcowych także na plebanii,
  • ubiegłorocznych bierzmowańców  w domu katechetycznym.

4. Chętnych do wspólnego śpiewu w ramach scholii parafialnej zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę (11.09) o godz. 19.00 na plebani.
5. W piątek 13.09 przypada dzień Fatimski. Wieczorna Msza święta o godz. 19.00, a po niej Różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 16.09 po Mszy św. wieczornej.
7. Na rodziców dzieci pragnących przygotować w tym roku dzieci do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii z tyłu kościoła czeka list z zaproszeniem na spotkanie organizacyjne. 
8. 
Można już zamawiać intencje Mszalne na nowy rok (2020). Podobnie jak rok temu najpierw zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą zamówić Msze św. w związku z jakimiś rocznicami czy jubileuszami osobistymi bądź rodzinnymi (urodziny, rocznice ślubu).
9. Osoby wyjeżdżające do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę reszty należności do 10 września. Ze względów losowych zwolniły się trzy miejsca. Gdyby ktoś był jeszcze zainteresowany wyjazdem prosimy o niezwłoczny kontakt.
10. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele diecezjalne. Dziś kolekta parafialna, a przed kościołem zbiórka do puszki na WT UO. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca ? kolekta gospodarcza.
11. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.
12. W piątek 13.09 o godz. 19.30 w kościele św. Aleksego Modlitwa za ubogich.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account