Ogłoszenia 13.10.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii o. Joachima Kusza OMI, który głosi kazania i zbiera ofiarę na budowę nowego kościoła przy ul. Wygonowej. Dziś także dzień fatimski. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i ostatni w tym roku różaniec fatimski z procesją ze świecami wokół kościoła.

2. W tygodniu nabożeństwa różańcowe po wieczornej Mszy św.

3. Przypominamy także, że dziś niedziela wyborcza. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i oddania głosu zgodnie ze swoim sumieniem. Rezygnacja z udziału wyborów jest związana z grzechem zaniedbania dobra wspólnego.

4. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1, w poniedziałek o 19.00 w domu katechetycznym.

6. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

7. W zakrystii i kancelarii parafialnej można już składać wypominki za zmarłych.

8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele parafialne. Dziś kolekta na budowę kościoła przy ul. Wygonowej, przed kościołem zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za tydzień kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

10. Zapraszamy na zimowy rodzinny wyjazd narciarski do Austrii w dniach 11.02. ? 18.02.2020 (5/6 dni jazdy). Koszt wyjazdu 400 PLN/os + 100 Euro + koszt karnetów. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account