Ogłoszenia 20.10.2019

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Dziś nabożeństwo o godz. 15.00, a w tygodniu ? po wieczornej Mszy św. W poniedziałek po Mszy św. różaniec Ognisk Pokutnych Ducha Świętego.

2. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej i różańcu (plebania).

3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 6 w czwartek po Mszy wieczornej i różańcu.

4. Inaczej niż napisano w gazetce, nie będzie w tym tygodniu piątkowego spotkania dla młodzieży.

5. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00

6. W zakrystii i kancelarii parafialnej można już składać wypominki za zmarłych.

7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na budowę nowego kościoła przy ul. Wygonowej. PLN. Dziś kolekta gospodarcza, na inwestycje parafialne. Za tydzień kolekta na misje.

8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

9. Osoby wyjeżdżające na naszą pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej prosimy o sprawdzenie poczty e-mail. Powinni tam znaleźć informacje nt. naszego wyjazdu. Dla tych, którzy nie dysponują mailem, kartka z tymi informacjami czeka w kancelarii i zakrystii.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account