Ogłoszenia 24.11.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii o. Mieczysława, Oblata Maryi Niepokalanej, z Kokotka koło Lublińca. Cały dzień głosi kazania, a po mszy można nabyć kalendarze misyjne. W zakrystii są dostępna kalendarze dla rolników.
2. Na dzisiejsze nieszpory zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci pierwszokomunijne. Po Nabożeństwie ? spotkanie w domu katechetycznym.

3. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej (plebania).
4. Młodzież (po bierzmowaniu) zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 na plebanii.
5. Za tydzień I niedziela Adwentu. Już dziś zachęcamy do tego, by dobrze wykorzystać te dni ? jako czas oczekiwania i przygotowania swojego serca na spotkanie z Panem Jezusem. Warto skorzystać z sakramentu pokuty, a także zastanowić się nad konkretnymi postanowieniami adwentowymi. Zapraszamy również do uczestnictwa w Roratach i osobistego czytania Pisma Świętego. Spróbujmy także nie dać się zwariować i czekajmy cierpliwie ze świątecznym wystrojem naszych domów. Ta cierpliwość zaowocuje lepszym przeżyciem Świąt Narodzenia Pańskiego.
6. Podobnie jak w roku ubiegłym chcemy Was zaprosić do podzielenia się słodyczami czy innymi drobnymi gadżetami, które posłużą jako nagrody dla naszych najmłodszych dzieci ? uczestników rorat. Słodycze i inne upominki można składać w kancelarii parafialnej i w zakrystii. Wielkie Bóg zapłać!
7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na inwestycje parafialne. Dziś kolekta parafialna, a przed kościołem zbiórka do puszki na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta diecezjalna.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.