Ogłoszenia 24.11.2019

1. Gościmy dziś w naszej parafii o. Mieczysława, Oblata Maryi Niepokalanej, z Kokotka koło Lublińca. Cały dzień głosi kazania, a po mszy można nabyć kalendarze misyjne. W zakrystii są dostępna kalendarze dla rolników.
2. Na dzisiejsze nieszpory zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci pierwszokomunijne. Po Nabożeństwie ? spotkanie w domu katechetycznym.

3. Zainteresowanych pogłębioną lekturą Pisma Świętego ks. Marcin zaprasza na spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej (plebania).
4. Młodzież (po bierzmowaniu) zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 na plebanii.
5. Za tydzień I niedziela Adwentu. Już dziś zachęcamy do tego, by dobrze wykorzystać te dni ? jako czas oczekiwania i przygotowania swojego serca na spotkanie z Panem Jezusem. Warto skorzystać z sakramentu pokuty, a także zastanowić się nad konkretnymi postanowieniami adwentowymi. Zapraszamy również do uczestnictwa w Roratach i osobistego czytania Pisma Świętego. Spróbujmy także nie dać się zwariować i czekajmy cierpliwie ze świątecznym wystrojem naszych domów. Ta cierpliwość zaowocuje lepszym przeżyciem Świąt Narodzenia Pańskiego.
6. Podobnie jak w roku ubiegłym chcemy Was zaprosić do podzielenia się słodyczami czy innymi drobnymi gadżetami, które posłużą jako nagrody dla naszych najmłodszych dzieci ? uczestników rorat. Słodycze i inne upominki można składać w kancelarii parafialnej i w zakrystii. Wielkie Bóg zapłać!
7. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na inwestycje parafialne. Dziś kolekta parafialna, a przed kościołem zbiórka do puszki na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta diecezjalna.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account