Ogłoszenia 27.01.2019

1. Naszych seniorów, babcie i dziadków, zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo popołudniowe, a później na okolicznościowe spotkanie w domu parafialnym – parafialny Dzień Babci i Dziadka. Nasze Marianki przygotowały jasełka, które zaprezentują w czasie dzisiejszego nabożeństwa.
2. W poniedziałek od godz. 10.00 zapraszamy do pomocy przy sprzątaniu świątecznej dekoracji naszego kościoła.
3. Przed nami pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii świętej.
4. W przyszłą sobotę o godz. 16.00 – nauka przedchrzcielna. Zapraszamy wszystkich rodziców i jeśli to możliwe także chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą sakrament Chrztu świętego.
5. W sobotę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. świąteczna o godz. 8.00. (Wieczorna Msza św. wieczorna będzie już z niedzieli). Błogosławimy w tym dniu świece. Jest to również światowy dzień życia konsekrowanego, dlatego też w przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
6. Dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii. Dzieciom i rodzicom życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Polecamy lekturę nowego numeru Gościa Niedzielnego.
7. Dziękujemy za ofiarę pokolędową na cele parafialne. W imieniu naszych ministrantów dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w czasie kolędy do skarbonki ministranckiej. Dziesięcina z tej kwoty tradycyjnie wesprze naszych misjonarzy, reszta zaś przeznaczona jest na potrzeby wspólnot Ministrantów i Marianek. Wielkie Bóg zapłać także za owoce i słodycze.
8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki.
9. Parafia św. Józefa w Opolu Szczepanowicach zaprasza 8.02 na bal karnawałowy. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie z tyłu kościoła.
 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.