Ogłoszenia 29.09.2019

1. Zapraszamy na niedzielne nieszpory o godz. 15.00. Po nabożeństwie w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców i dzieci I komunijnych.
2. Spotkanie Kręgu biblijnego  w poniedziałek po mszy wieczornej (plebania).
3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania: klasa VI (czwartek po Mszy wieczornej i różańcu); klasa VII ? sobota, godz. 10.00; klasa VIII i 1 ? poniedziałek po Mszy wieczornej.

4. Próba chóru parafialnego we wtorek o godz. 20.00 (plebania). Szczególnie zapraszamy panów!
5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ.
6. Naszych chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w dwóch terminach: w czwartek ? chorzy ks. Andrzeja i chorzy ks. Proboszcza z ulicy Wiejskiej. W piątek chorzy ks. Proboszcza
z ul. Oleskiej, Grobli, Siewnej i Lipowej (odwiedzi ks. Marcin Adamiec).
7. Młodzież (po bierzmowaniu) zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 (plebania).
9. Róże różańcowe zapraszamy na spotkanie w sobotę po porannej Mszy św.
10. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9.00
11. We wtorek rozpoczynamy październik ? miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty ? po Mszy św. wieczornej i w niedzielę
o godz. 15.00.
Papież Franciszek zachęca nas do szczególnej modlitwy za misje święte i misjonarzy, ale módlmy się także o nowe i święte powołania do służby Bożej oraz w intencji naszej parafii i naszych rodzin. Do różańcowej podróży zapraszamy w tym roku szczególnie dzieci, na które już na pierwszym nabożeństwie będzie czekał Paszport do nieba.
12. Zapraszamy do dołączenia do wspólnoty Żywego Różańca. W kilku różach są wolne miejsca, które czekają na chcących dołączyć do wspólnoty modlitwy. Więcej informacji
u księdza Andrzeja.
13. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele diecezjalne. Dziś kolekta parafialna, za tydzień kolekta diecezjalna. Dziękujemy również za wszystkie ofiary złożone na poczet pracy misyjnej ks. Przemysława Skupnia, którego gościliśmy w ubiegłym tygodniu.
14. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.
15. Zapraszamy na zimowy rodzinny wyjazd narciarski do Austrii w dniach 11.02. ? 18.02.2020 (5/6 dni jazdy). Koszt wyjazdu 400 PLN/os + 100 Euro + koszt karnetów. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account