Ogłoszenia 29.12.2019

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przeżycia parafialnych obchodów Świąt Narodzenia Pańskiego. Dziękuję tym wszystkim, którzy zadbali o piękno swoich serc przez sakrament pokuty i Komunię Świętą, a także tym, którzy zadbali o zewnętrzną oprawę w naszej świątyni.
  Nasza radość trwa nadal, aż do 1 stycznia ? Uroczystości Matki Bożej Rodzicielki. W tym dniu Msze św. o 9.00, 10.30, 12.00 i 15.00
 2. Wczoraj rozpoczęliśmy tegoroczne odwiedziny kolędowe. Cieszymy się na możliwość odwiedzenia Was w Waszych domach i wejdziemy wszędzie tam, gdzie zastaniemy otwarte drzwi. Będziemy też wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii. W czasie kolędy będziemy także odprawiać Msze święte w intencjach odwiedzanych rodzin.
  Podsumowanie tegorocznej kolędy i możliwość złożenia ofiary pokolędowej będzie w niedzielę 26 stycznia. Tegoroczną ofiarę kolędową przeznaczamy na okna w domu katechetycznym, a także na remont piwnicy na plebanii.
 3. Niestety nie udało się uniknąć drobnych nieścisłości w planie kolędy. Korekta, a właściwie doprecyzowanie numerów domów jest na planie z tyłu kościoła i na naszej stronie internetowej. Zmiany są zaznaczone kolorem czerwonym.
 4. W ostatnim dniu starego roku zapraszamy na godz. 16.30, na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynno ? przebłagalne.
 5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Zachęcamy do (jeśli trzeba) skorzystania z sakramentu pokuty, a przede wszystkim przyjęcia Komunii św. wynagradzającej NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi.
 6. Już dziś zapraszamy do wspólnego kolędowania w naszej parafii: Gosławickie kolędowanie w niedzielę 12 stycznia ? koncert kolęd zespołu Chwila Nieuwagi, a 19 stycznia ? Koncert Świąteczny zespołu dziecięcego ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Okres kolędowy zakończymy 2 lutego. W tym dniu na 15.00 zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie.
 7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Szczególne podziękowania dla wszystkich dobrodziejów, którzy pomogli w przygotowaniu paczek dla dzieci w czasie rorat, a także dla wszystkich, którzy wczoraj pracowali przy budowie naszej parafialnej stajenki.
 8. Informujemy, że od tego tygodnia w kancelarii parafialnej będzie można składać ofiarę za posługi duszpasterskie także w formie płatności bezgotówkowych.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account