Ogłoszenia 26.01.2020

1. Naszych seniorów parafialny Caritas zaprasza na parafialny dzień babci i dziadka dzisiaj po nabożeństwie popołudniowym w domu katechetycznym.

2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Kręgu biblijnego.

3. Chętnych do wspólnego śpiewu zapraszamy na próbę Chóru we wtorek o 20.00

4. Młodzież (po bierzmowaniu) zapraszamy na spotkanie w piątek o 20.00 na plebanii.

Ogłoszenia 19.01.2020

1. Dziś o 15.00 kolejne Gosławickie kolędowanie Koncert Świąteczny zespołu dziecięcego ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Okres kolędowy zakończymy 2 lutego. W tym dniu na 15.00 zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie.

2. Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli się z nami spotkać w czasie tegorocznej kolędy. W przyszłym tygodniu spróbuję pozbierać kilka myśli i tematów, które pojawiały się w rozmowach. Będzie także możliwość złożenia ofiary pokolędowej.

Ogłoszenia 05.01.2020

1. Trwają odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za każde spotkanie i rozmowę, wiele życzliwości i uwagi odnośnie pracy parafii. Każda z nich jest dla nas ważna. W ciągu tygodnia odprawiamy poranne Msze św. w intencji wszystkich rodzin przyjmujących w tym roku kolędę.

2. Jutro uroczystość Objawienia Pańskiego – święto Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu zapraszamy do udziału w tegorocznym Orszaku Trzech Króli, który wyruszy o godz. 15.00 z opolskiego rynku w kierunku placu Jana Pawła II (przed teatrem Jana Kochanowskiego).

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu – Gosławicach