Ogłoszenia 31.05.2020

1. Cieszymy się, że zostały zniesione ograniczenia dotyczące ilości osób na Mszy św. i możemy spotkać się na Eucharystii i nabożeństwach w kościele. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji, a także za wszelką życzliwość i troskę względem nas duszpasterzy i wspólnoty parafialnej. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy korzystali z transmisji internetowej i zapraszamy oczywiście do kościoła. Transmisja jest stała, ale zostawmy ją dla tych, którzy rzeczywiście są przeszkodzeni ze względu na wiek, bądź stan zdrowia.
  2. Prosimy, aby wchodząc do kościoła zdezynfekować ręce (dozownik znajduje się po prawej stronie wejścia głównego – obok kropielnicy), zachować odstępy między sobą, a także mieć nałożoną maseczkę. Na zewnątrz obowiązuje zasada dystansowania się lub założona maseczka.
    Jeśli ktoś ma objawy zarażenia, bądź miał kontakt z osobą zarażoną to prosimy, by na jakiś czas zrezygnować z uczestnictwa w nabożeństwach w kościele, aby nie narażać innych osób. Dla tych osób, dla osób starszych, bądź mających poczucie zagrożenia – ks. Biskup podtrzymuje nadal dyspensę od uczestnictwa we Mszy św.
  1. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec szczególnie poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  2. Jutro o godz. 10.00 w sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim – rejonowe spotkanie rolników.
  3. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19.00 wyjątkowo w Domu Katechetycznym.
  4. Przed nami I Czwartek, I Piątek, I Sobota miesiąca. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia komunii św. wynagradzającej Sercu Pana Jezusa. Czekamy na Was w konfesjonale pół godziny przed każdą Mszą św. a także w piątek po wieczornej Mszy św., w czasie adoracji – do godz. 19.30
  5. W czwartek od 8.30 odwiedziny chorych – zgodnie z dekretem ks. Biskupa tylko na wyraźną prośbę zainteresowanych. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii.
  6. Róże różańcowe zapraszamy na spotkanie po sobotniej Mszy św. porannej.
  7. Rodziców i jeśli to możliwe chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie mają przyjąć Chrzest Św. zapraszamy w sobotę o godz. 16.00 na naukę przedchrzcielną (na plebani).
  8. Od przyszłego tygodnia nie będzie już Mszy św. niedzielnej o godz. 17.00
  9. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne w kwocie: 2040 PLN i (od niedzieli do piątku). Dziękujemy również za ofiarę na kościół złożoną przez Internet w kwocie 540 PLN (od soboty do piątku). Pomoc dla misjonarzy (konto i gotówka) 807 PLN + 300 Euro
  10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account