Ogłoszenia 04.10.2020

1. Dziś o 15.00 nabożeństwo różańcowe, szczególnie chcemy modlić się w intencji rodzin naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia – po wieczornej Mszy św.

2. Spotkanie chóru parafialnego we wtorek o 19.00 na plebanii.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w czwartek po Mszy św. wieczornej i różańcu.

4. W czwartek o 19.15 – spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII (w domu katechetycznym).

5. Spotkanie dla młodzieży – piątek godz. 19.30.

6. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 9.00. Zapraszamy chłopców, którzy chcą dołączyć do wspólnoty ministranckiej.

7. Wyjazd Dzieci Maryi na Górę św. Anny – w sobotę o godz. 8.30, powrót ok. 18.00.

8. Małżeństwa zapraszamy do włączenia się w tegoroczną edycję spotkań dla małżeństw Kana Welcome. 10 spotkań w małej grupie poruszających ważne tematy życia codziennego, na które czasami nie mamy czasu. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

9. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne. Dziękuję za ofiarę przelaną na konto i wpłaconą poprzez ofiaromat.
Za tydzień – niedziela papieska – przed kościołem będzie można wspomóc Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nasze Marianki w tym dniu będą rozprowadzać również kremówki.

10. Intencje Mszy św. można zamawiać osobiście w kancelarii parafialnej, ale także mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefonicznie (w godzinach pracy kancelarii).
11. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny. Szczególne podziękowania dla firmy Państwa Komor za ufundowanie stacji do bezdotykowej dezynfekcji rąk.

12. Studentów i młodych – dorosłych (po szkole średniej) zapraszamy na rekolekcje na dobry początek w DA Resurrexit: O wolności w czasie zarazy. Początek w poniedziałek o godz. 18.00 w kościele seminaryjnym przy ul. Drzymały 1 (Msza św.) a o 20.00 w pomieszczenia DA – nauczanie.

13. Parafia św. Karola Boromeusza zaprasza na weekendowe nauki przedmałżeńskie (9–11 października). Rozpoczęcie w piątek o 18.00, zakończenie w niedzielę ok. 12.30. Zgłoszenia i informacje pod numerem telefonu 77 451 26 00

14. Podobnie jak w latach ubiegłych, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna, planujemy rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 16–22.01.2021 (ferie zimowe). Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.

15. Przypominamy również o trwających Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Szczegóły podano na stronie internetowej: spisrolny.gov.pl

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account