Ogłoszenia 07.06.2020

1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ.

2. Kandydatów do bierzmowania z klasy 1 Liceum (bez kl. 8 SP) zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o 18.00 na plebanii.

3. W najbliższy czwartek uroczystość Bożego Ciała. Po Konsultacjach z Ministerstwem Zdrowia, Episkopat poinformował, że procesje Bożego Ciała mogą odbyć się w tradycyjny sposób. Uczestników uprasza się o zasłanianie ust i nosa.

Wzorem roku ubiegłego, zmieniamy w tym dniu porządek odprawianych Mszy św. Pierwsza Msza św. o godz. 6.30. Druga o godz. 8.00, a po niej procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy. Trzecia Msza św. o godz. 11.00. Wieczorem zapraszamy na godz. 19.00 na Adorację Eucharystyczną ze śpiewami uwielbienia.

Trasa tegorocznej procesji: 1 ołtarz u państwa Labisz, 2 przy kapliczce (o przygotowanie proszę Dzieci Maryi i szczególnie rodziców dzieci I komunijnych), 3. u państwa Matejka, 4. u państwa Meja.

Zapraszamy do licznego i modlitewnego uczestnictwa w procesji, udekorowania domów. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów (wyłącznie z rodzicami), całą służbę liturgiczną i wszystkich Parafian. Naszym strażakom będziemy wdzięczni za czuwanie nad bezpieczeństwem naszej uroczystości. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i/lub maseczkach

Osoby chętne do pomocy przy budowie ołtarzy prosimy o kontakt na plebanii.

4. Wieczorem zapraszamy na godzinę 19.00 na Wieczór Uwielbienia.

5. Przez cały tydzień (w dniach dawnej Oktawy Bożego Ciała) po Mszy św. wieczornej procesje Eucharystyczne, na które serdecznie zapraszamy.

6. W sobotę 13.06. – dzień fatimski. Wieczorna Msza św. (o godz. 17.00) z kazaniem fatimskim, a po niej różaniec fatimski z procesją wokół kościoła. (prosimy, by w czasie procesji także mieć zasłonięte usta i nos).

7. Rodziców dzieci I komunijnych zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po nabożeństwie popołudniowym.

8. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne w kwocie: 3041 PLN i (od niedzieli do soboty). Dziękujemy również za ofiarę na kościół złożoną przez Internet w kwocie 200 PLN. Pomoc dla misjonarzy (konto i gotówka) 950 PLN + 100 Euro

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account