Ogłoszenia 14.06.2020

1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ z procesją Eucharystyczną. Po nabożeństwie spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych (w domu katechetycznym). Rodziców dzieci, które przystąpią do Komunii św. w przyszłym roku zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po nabożeństwie popołudniowym.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego świętowania Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy, służbie liturgicznej, naszym strażakom, panom niosącym baldachim, wszystkim, którzy przystroili swoje domy. Dzięki również za obecność i wspólną modlitwę w czasie Wieczoru Uwielbienia i na sobotnim nabożeństwie fatimskim.
  3. Przez cały tydzień (w dniach dawnej Oktawy Bożego Ciała) po Mszy św. wieczornej procesje Eucharystyczne, na które serdecznie zapraszamy.
  4. Ks. Biskup Andrzej z dniem 26 sierpnia odwołał ks. Andrzeja Ochmana z funkcji rezydenta naszej parafii. Zastąpi go jako wikariusz ks. Dawid Górniak. Swoją posługę rozpocznie już od początku lipca.
  5. Kandydatów do bierzmowania z klasy 1 Liceum zapraszam na spotkanie w poniedziałek o 18.45 (na plebani)
  6. Dawną oktawę Bożego Ciała wieńczy piątkowa Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i sobotnie wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Zachęcamy do obecności na Mszy św. i wspólnej modlitwy w intencji naszych rodzin. W związku z uroczystością nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.
  7. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne w kwocie: 3261 PLN oraz ofiarę z uroczystości Bożego Ciała w kwocie 2327 PL i 2,5 Funta. Dziękujemy również za ofiarę na kościół złożoną przez Internet w kwocie 320 PLN.
  8. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy w Opolu Uroczystość NMP Opolskiej. Ksiądz Biskup Andrzej zaprasza na godz. 20.00 do kościoła na górce na uroczyste Nieszpory Maryjne, a później procesję maryjną do opolskiej katedry i spotkanie w ogrodach biskupich.
  10. Małżonków zapraszamy do uczestnictwa w Sesji 1,2,3 Kana, która odbędzie się w ramach trzech weekendów 29.08.2020 (sobota); 04.09 – 06.09.2020 (piątek – niedziela); 03.10 – 04.10.2020 (sobota – niedziela). Sesja adresowana jest do małżeństw pragnących pogłębić ale też odbudować więź małżeńską. Zajęcia obejmują konferencje, warsztaty grupowe, ćwiczenia w komunikacji małżeńskiej, aktywny wypoczynek. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account