Ogłoszenia 16.08.2020

  1. Bardzo prosimy i przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych: dezynfekowaniu rąk przy wejściu do kościoła, zasłanianiu nosa i ust, zachowywaniu odstępów (także w czasie procesji komunijnej), a także o zdejmowaniu maseczek przed przyjęciem Komunii św. i przystępowaniem w pierwszej kolejności osób przyjmujących Pana Jezusa na rękę. Komunii św. nie wyciągamy księdzu z rąk, nie zabieramy jej ze sobą, lecz od razu – w polu widzenia kapłana, przyjmujemy do ust.
  2. Gościmy dziś ks. Pawła Chudzika, misjonarza naszej diecezji, który pracował w Peru i Argentynie, a obecnie oczekuje w kraju na powrót do Peru, gdzie podejmie pracę w Amazonii. Po Mszach świętych ks. Paweł będzie zbierał ofiary na pomoc dla misjonarzy naszej diecezji.
  3. Za tydzień na mszy św. o godz. 9.00 chcemy dziękować Panu Bogu za dwa lata posługi ks. Andrzeja w naszej parafii.
  4. 29 sierpnia na Górze św. Anny odbywać się Odpust ku czci św. Aniołów Stróżów. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zapisy do niedzieli 22.08 w kancelarii bądź zakrystii. Koszt wyjazdu (w zależności od ilości zapisanych osób) 20 – 25 PLN
  5. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne, a także za ofiarę na konto/z ofiaromatu. Ogłoszona przez Episkopat zbiórka na ofiary wybuchu w Libanie odbędzie się za tydzień.
  6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy szczególnie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego kościoła do odpustu. Dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła, całej służbie liturgicznej, orkiestrze, panom niosącym baldachim. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account