Ogłoszenia 16.08.2020

1. Bardzo prosimy i przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych: dezynfekowaniu rąk przy wejściu do kościoła, zasłanianiu nosa i ust, zachowywaniu odstępów (także w czasie procesji komunijnej), a także o zdejmowaniu maseczek przed przyjęciem Komunii św. i przystępowaniem w pierwszej kolejności osób przyjmujących Pana Jezusa na rękę. Komunii św. nie wyciągamy księdzu z rąk, nie zabieramy jej ze sobą, lecz od razu – w polu widzenia kapłana, przyjmujemy do ust.
  2. Gościmy dziś ks. Pawła Chudzika, misjonarza naszej diecezji, który pracował w Peru i Argentynie, a obecnie oczekuje w kraju na powrót do Peru, gdzie podejmie pracę w Amazonii. Po Mszach świętych ks. Paweł będzie zbierał ofiary na pomoc dla misjonarzy naszej diecezji.
  3. Za tydzień na mszy św. o godz. 9.00 chcemy dziękować Panu Bogu za dwa lata posługi ks. Andrzeja w naszej parafii.
  4. 29 sierpnia na Górze św. Anny odbywać się Odpust ku czci św. Aniołów Stróżów. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zapisy do niedzieli 22.08 w kancelarii bądź zakrystii. Koszt wyjazdu (w zależności od ilości zapisanych osób) 20 – 25 PLN
  5. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne, a także za ofiarę na konto/z ofiaromatu. Ogłoszona przez Episkopat zbiórka na ofiary wybuchu w Libanie odbędzie się za tydzień.
  6. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy szczególnie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego kościoła do odpustu. Dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła, całej służbie liturgicznej, orkiestrze, panom niosącym baldachim. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account