Ogłoszenia 20.09.2020

1. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci z rodzicami na wieczorne Msze św. w ramach Białego Tygodnia.

2. Za tydzień na Mszy św. o 10.30 rocznica I Komunii św. Dzieci z pewnością urosły, więc nie muszą być koniecznie w strojach I komunijnych. Mogą być po prostu elegancko ubrane. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi dla dzieci rocznicowych i ich bliskich.

3. Rodziców i dzieci, które chcą przyjąć I Komunię św. w maju 2021 roku zapraszamy w przyszłą niedzielę na nieszpory o godz. 15.00 i spotkanie.

4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VI i ich rodziców.

5. Mężczyzn i młodzież męską zapraszamy do uczestnictwa w Męskim Oblężeniu Jasnej Góry. Spotkania z transmisją ogólnopolskiej konferencji od poniedziałku do piątku w domu katechetycznym o godz. 19.00. Szczegółowy plan i tematy poszczególnych dni na stronie internetowej i w gazetce. W sobotę po południu planujemy wspólny wyjazd do Częstochowy na zakończenie Oblężenia (Zgłoszenia chętnych do środy)

6. Próba Chóru parafialnego we wtorek o godz. 19.00

7. W środę 23.09 na parkingu obok kościoła odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Można je składać do godz. 9.00 Dochód z recyklingu jest przeznaczony na pomoc Misjonarzom.

8. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w czwartek po Mszy św. wieczornej.

9. Młodzież szkół średnich i starszą zapraszamy na spotkanie w piątek o 19.30.

10. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów – w sobotę o 9.00. Zapraszamy chłopców, którzy chcą dołączyć do wspólnoty ministranckiej.

11. Róże różańcowe zapraszamy w sobotę 26.09 do katedry na dzień skupienia opolskich wspólnot żywego różańca. Rozpoczęcie o godz. 17.00, zakończenie ok. godz. 20.00

12. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne. Dziękuję za ofiarę w formie przelewów i wpłat z ofiaromatu, a także za ofiary na WT UO i Wydział Teologiczny UO i na utrzymanie kościołów w Ziemi Świętej.

13. Można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok. Można to zrobić osobiście w kancelarii parafialnej, ale także mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) bądź telefonicznie (w godzinach pracy kancelarii). Szczególnie prosimy o wcześniejsze zamawianie intencji przez osoby, które przeżywać będą różnego rodzaju uroczystości rodzinne i jubileusze.

14. Podobnie jak w latach ubiegłych, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna, planujemy Rodzinny wyjazd na narty (ferie zimowe). Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.

15. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account