Ogłoszenia 21.06.2020

1. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na nabożeństwo czerwcowe do NSPJ. Po nabożeństwie spotkanie dla rodziców dzieci, które przystąpią do I komunii św. w przyszłym roku. ​​​​​
  2. Dziękuję za wspólną modlitwę i uczestnictwo w procesjach Eucharystycznych w trakcie Oktawy Bożego Ciała. Podziękowania dla Panów niosących baldachim, Dzieci Maryi i dzieci sypiących kwiaty.
  3. Kandydatów do bierzmowania z klasy 1 Liceum zapraszam na spotkanie w poniedziałek o 18.45. Kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP, zapraszam na spotkanie we wtorek o 18.45
  4. Członków rady parafialnej zapraszamy na spotkanie w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  5. Od przyszłej niedzieli przechodzimy na wakacyjny porządek niedzielnych Mszy św.: 7.00; 9.00 i 11.00.
  6. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele parafialne w kwocie: 2494 PLN i 5 Euro. Dziękujemy również za ofiarę na kościół złożoną przez Internet w kwocie 300 PLN i 20 Euro.
  7. Za tydzień przed kościołem będzie możliwość wspomożenia wypoczynku dzieci na Ukrainie organizowanego przez wolontariuszy Akcji Ukraina
  8. Za tydzień na Górze św. Anny pielgrzymka Mężczyzn i młodzieńców.
  9. Małżonków zapraszamy do uczestnictwa w Sesji 1,2,3 Kana, która odbędzie się w ramach trzech weekendów 29.08.2020 (sobota); 04.09 – 06.09.2020 (piątek-niedziela); 03.10 – 04.10.2020 (sobota-niedziela). Sesja adresowana jest do małżeństw pragnących pogłębić, ale też odbudować więź małżeńską. Zajęcia obejmują konferencje, warsztaty grupowe, ćwiczenia w komunikacji małżeńskiej, aktywny wypoczynek. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej.
  10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account