Ogłoszenia 26.07.2020

1. Bardzo prosimy i przypominamy o przestrzeganiu zasad sanitarnych: dezynfekowaniu rąk przy wejściu do kościoła, zasłanianiu nosa i ust, zachowywaniu odstępów (także w czasie procesji komunijnej), a także o zdejmowaniu maseczek przed przyjęciem Komunii św. i przystępowaniem w pierwszej kolejności osób przyjmujących Pana Jezusa na rękę. Komunii św. nie wyciągamy księdzu z rąk, nie zabieramy jej ze sobą, lecz od razu – w polu widzenia kapłana, przyjmujemy do ust.

2. Dzisiaj po Mszach św. błogosławieństwo pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiara z poświęcenia pojazdów na pomoc misjonarzom naszej diecezji.

3. Jutro o 16.00 z parkingu przed kościołem wspólny wyjazd na zakończenie odpustu ku czci św. Anny w Oleśnie. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisać można się po Mszy św. w zakrystii.

4. Przed nami I sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej. W sobotę o 7.15 różaniec wynagradzający.

5. Dziękujemy za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na cele gospodarcze Dziś kolekta parafialna. Za tydzień kolekta diecezjalna.

6. Małżonków zapraszamy do uczestnictwa w Sesji 1,2,3 Kana, która odbędzie się w ramach trzech weekendów 29.08.2020 (sobota); 04.09 – 06.09.2020 (piątek – niedziela); 03.10 – 04.10.2020 (sobota – niedziela). Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej.

7. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account